xpspeed hakkinda bir kac yorum

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
gokmen
Bit
Bit

xpspeed hakkinda bir kac yorum

Mesaj gönderen gokmen »

kardes yazmis oldugum en son mesajda ben sizin uretmis oldugunuz programi kotulemedim yada kotulemek istemedim yazmissinda yazmissin bunlari bende biliyorum

registry ayarlarini manuel olarak yapildiginda yani el ile zaten sizin deyiminizle xp speed gibi bir sey cikiyor ortaya ben yillardir registry de ayarlar yaparim silerim yazarim cizerim ama bilgili olarak hic bir zaman da problem yasamadim

topici kapatman bence cok gereksiz olmus benden eksi puan aldiniz birileri bir program uretiyorsa o program hakkinda elestiride cok onemlidir... nebileyim bu programin icine bir casus programcik koymadiginizi bana ispatlayabilirmisiniz ...

son olarak uyeligimin iptalini istiyorum ...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4599 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

üyeliginiz iptal edildi ip bani ile de banlandiniz. Regisrty i sadece birazcik taniyan biri bahsettiginiz hatalarin olanaksiz oldugunu bilir
Banlanma sebebiniz:

gokmen:
ya kardes hangi birini vereyim birde fransizca bunu turkceye cevirene kadar ebem aglar aklima su geldi pc yi calistirinca su exe calismamistir diyor regedit ayarlariyla ilgili hykel-cureent-userden bahsediyor .

-Arkadasa göre Xpspeed binlerce hata veriyor sayamiyor bile
-Peki diyorum Registry yedegini geri yükleyin
gokmen:
geri yukledim ama yine ayni hatayi veriyor DCOM hatasi

-Bir programi kaldirdiktan sonra ayni hatayi veriyorsa o hata o program dolayisiyla degil demektir (%90)

gokmen:
yaaa arkadaslar sizin bu xp speed olayi bana kotuye mal oldu format atmak zorunda kaldim pc ye

-Haala programi suclamalar devam ediyor ve ben sinirlerime hakimim haalen.

gokmen:
nebileyim bu programin icine bir casus programcik koymadiginizi bana ispatlayabilirmisiniz

-Ve bardagi tasiran son damla , kardesim git bir Antivirüs ile tarat , bunu da mi biz söyleyelim

Xpspeed mükemmel bir software degildir hatta software bile degildir , 2 yillik bir emegin ürünüdür ve her versiyonda hatalari düzeltilmektedir , Ve hertürlü elestiriye de acigim fakat yok binlerce hata verdi , format atmak zorunda kaldim , icinde casus programcik mi var .... gibi asli astari olmayan rakip forumlarin suclamalarini da haketmiyor, yapabiliyorsan kardesim yap iyisini hepberaber kullanalim
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

Program öncelikle her degisiklikten sonra basta ben ve tüm moderatör arkadaslarim tarafindan defalarca denendikten sonra sizlerin kullanimina sunulmaktadir
cok süphesi olanlar daha önce aramizda yetkili olarak bulunan ve cesitli sebeplerle ayrilmak zorunda kalmis olan arkadaslarimizla temasa gecebilir
Bu ortak bir üründür
ve bu kadar ucuza kirletilemez...
Kullanıcı avatarı
samatya
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen samatya »

Aslinda iyi sabrettin adminim.
Ben müdahil olmak istedim ama sana saygisizlik olmasin diye sustum.
Hele o icine casus programcikta ben cok sinirlenmistim :twisted:

Daha önce de böyle biri cikmisti.Eminim bundan sonra da cikacaktir.
Sanirim bunu birileri kasden yapiyor. özellikle xpspeed i kurdum ama bie sürü sorun cikti diye olumsuz elestirenlere dikkat edin.
Kullanıcı avatarı
LOST
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen LOST »

kurulumla ilgili bilgileri yeter siz arkadaslar yardim alsalar bu sorunlar kalmayacaktir yeterince sabretmissin adminim ii olmus
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs »

Kedi yetisemedigi cigere mundar dermis.. :!:
Kullanıcı avatarı
lk89
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen lk89 »

Ben xpspedi 2 yildir kullaniyorum ne sorun gcrdüm ne de hata...
Senin windows xp eskimis bence bi formatla
Saygilar
Kullanıcı avatarı
kutay
Bit
Bit

Mesaj gönderen kutay »

bu forumdaki yönetici arkadaslarin bilgisi yeteri kadar iyi
istense
sizlerin indirmenize sunulan yüzlerce programlara da bunlari yapip sizi zora sokabilirler
ama
bir allahin kulu bunu göstersin
ben pc'mi yakayim
siz de gazetede okuyun
acik ve net
sordum.com
adi gibidir
sorarsin...ve gereken cevabi alirsin...
Kullanıcı avatarı
bambucya77
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen bambucya77 »

arkadaslar forumunuza yeni uye oldum nette birseyler karistirirken xpspeed diye birsey gordum bilgisayari regedit ayarlariyla oynayarak hizlandiriyormus ben bilgisayarimi yeni aldim ama regedit ayarlariyla hic mi hic oynamadim ama bu sey benim hosuma gitmisti yani o arkadasin bilgisayarina bunlari yapmissa ki onun bilgisayari benimkinden yeni vede hassas degildir inanin xpspeed yukledikten sonra bilgisayar yeni olmasina ragmen hic hata vermedi vede cok guzel calisiyor oncelikle bunu yapan arkadaslarin emegine saygi gosterilmesini ricaa ediyorum ve getirip burda paylastikleri icinde ayriyetten tesekkurler o ismi lazim olmayan arkadasida :x kiniyorum gitsin baska yerde arasin belasini herkese sabir diliyorum saygilar.
Kullanıcı avatarı
OLD FB Nuri
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen OLD FB Nuri »

İki kelamda ben edeyim arkadaslarim aranizda en acemi benim ilkokul mezunu emekli 47 yasinda sunun surasinda 6 aydir pc kullanan kisilik olarak fazla merakli ögrenmeye ac bir abinizim merakimdan tam 4 kere format atildi bir siteden size yönlendirildim tamamen tesadüf gene kurcalarken ama iyikide gelmisim ben bu azicik bilgimle yapabilmissem hic bir hata görmemisssem o insan art niyet tasiyor intibasi birakti bende sizler devam ediniz sabir ile cevap verip ilgi alaka gösteriyorsunuz yazacaklarim bu kadarcik dilim döndügünce bende kelam ededyim istedim tesekkür ediyorum tüm sitedeki arkadaslarima saygilar selamlar
metinxx

Mesaj gönderen metinxx »

forumda gezinirken,surayada bir bakiyim dedim,arkadaslar hakikaten,sabirli davraniyorsunuz ya,
viewtopic.php?t=1228&highlight=

ben bazi forumlar hakkinda yazi yazmistim arkadas okusun lütfen,gecen gün yine bir forumda geziniyordum,bir arkadas, program linki yayinlamis,adi rapidleecher di galiba,diyorki,rapidden sinirsiz program indirin,kesin cözüm...
baska bir arkadas sadece'ben denedim bir ise yaramiyor' yazmis cevap:
kendin yapamiyorsun diye yapilanlara .ok atma lan,daha iyisini biliyorsan sen yap,bal gibide calisiyor iste ....
yönetici arkadaslara sabirlari icin tesekkür ediyorum....

(xpspeed i bende yükledim,eksi herhangi bir sey yok)