Windows Ortamında Herhangi Bir Dizin/Disk Bölümünü İzleyebilir Miyim?

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 955 kez

Windows Ortamında Herhangi Bir Dizin/Disk Bölümünü İzleyebilir Miyim?

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Merhabalar

Yukarıdaki soruya resimsel olarak "EVET" diyebiliriz.
Resim
Bildirim Gelmesi :
Resim
Yazılım Açıklaması :

Windows ile çalışırken arka planda sürekli dosyalar siliniz değiştirilir yada yeni dosyalar ilave edilir konumları ve sayıları göz önüne alındığında tüm bu değişiklikleri takip etmek olanaksızdır,fakat bazen sizin için oldukça önem taşıyan dosyaların sürekli gözetyim altında tutulup herhangi bir değişikliğin anında e-mail yolu ile bildirilmesi gerekebilir bu konuda burada belirli programlar vermiştik işte Simple Watcher de benzerlerinden biraz daha kaliteli bir program olup sadece mevcut Bilgisayarınızda değil aynı zamanda ağınızdaki bir klasördeki oluşturma, değişiklik, modifikasyon ve silinme gerçekleştiğinde bize e-mail yollayabilir , dosyaları başka bir klasöre kopyalayabilir , bir program çalıştırabilir ...

İşin güzel tarafı yazılımın portable olması ve herhangi bir kurulum gerektirmemesidir , arayüzü sadedir ve gözlem işlemini başlatma ve sonlandırma , Klasör seçimi, Log görüntüleme ve düzenleme uygulama ayarları. Gözlemlenen klasörün tam yolu en dip kısımda yer almaktadır

Alıntı Kaynağı Web Site :

https://www.sordum.net/13736/simple-wat ... rdisable=1
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 955 kez

Re: Windows Ortamında Herhangi Bir Dizin/Disk Bölümünü İzleyebilir Miyim?

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Not:

Yukarıdaki web sitesi "içerik korumasına" sahiptir.Bana nasıl yaptığımı sormayın asla söylemem.....!!! (adamın ekmek teknesinde delik açmaya niyetim yoktur.)
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte3
Petabyte3
Teşekkür etti: 3374 kez

Re: Windows Ortamında Herhangi Bir Dizin/Disk Bölümünü İzleyebilir Miyim?

Mesaj gönderen burak35 »

Olay günlüklerinde böyle bir günlük var. Diski takip ediyor ve izliyor. Hatta boyutunu bile gösteriyordu.
Ama Değer olarak Mb yada Kb olarak gösteriyordu galiba. Birde şuan adını hatırlayamadım. Eğer bulabilirsem adını yazarım.
(Bende ilk kez gördüğümde şaşırmıştım buarada)