Allah(c.c) Razı Olsun Bu Yazılımı Kodlayandan: Transparent Taskbar Tool

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 955 kez

Allah(c.c) Razı Olsun Bu Yazılımı Kodlayandan: Transparent Taskbar Tool

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Transparent Taskbar Tool
Resim
Bu yazılım, Windows 11 Home x64 Yapı 22H2 Sürüm 0'da (kod adı :Sun Valey) İşletim Sistemin'de "kesinlikle" işe yarıyor.Dahası üstteki resimdeki yazlılım Caption (başlık) kısımına bakın.....Beyaz ve neon parlaklık efekti....Bunu bir kaç kere kayıt defterinden denemiştim ama yapamamıştım.Ama bu yazılım yaptı.....

Windows 11 üzerindeki etkisi :

1.Windows görev çubuğunu tam saydam yapıyor.

2.Alt+tab penceresini yarı saydam yapıyor.

3.Başlıkları beyaz ve neon (ışıdaklı) hale dönüştürüyor.

Başka Bir ÖRNEK :
Resim
Başlık inactive olduğunda ise bu sefer tüm başlık neon ışıldaklı olup, yazılar siyah oluyor.Çok güzel.....

Teşekkürler kodlayandan....

NOT:

Dikkat ettiniz mi? Sordum forum'un yazı tipi MS-Comic Sans tipinde...Bu özellik en iyi Retro Modern Palemoon Web Tarayıcısının , hiçbir web tarayıcı da olmayan "13 Ekim 1994'te piyasaya sürülen Mosaic Netscape v0.9" özelliği....

Bu özellik ile web sayfalarını zorla istediğiniz yazı fontunda görüntülemeye zorluyorsunuz.Güzel değil mi? Online bile kontrol sizde....

NOT 2 :

Mosaic Netscape web tarayıcısının biri sürümü bende halen mevcuttur.Şimdilerde bu altın gibi değerli...Sadece bende var ....Kimse de yok...Onun için değerli ya.....

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte3
Petabyte3
Teşekkür etti: 3374 kez

Re: Allah(c.c) Razı Olsun Bu Yazılımı Kodlayandan: Transparent Taskbar Tool

Mesaj gönderen burak35 »

Program güzele benziyo. O siteyi biliyorum. Paylaşımlarıda güzel. Daha önce denk gelmiştim bi kaç kez. Buarada pisicikte çok güzel tabi. :)