Youtube OneChat APK yı nerden indirebilirim

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
Email Bot
Kilobyte1
Kilobyte1
Teşekkür etti: 1 kez

Youtube OneChat APK yı nerden indirebilirim

Mesaj gönderen Email Bot »

YOutube OneChat eskiden kolayca inriliyordu Youtubenin bunu yasakladığını duydum link paylaşan olursa memnun olurum
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4701 kez

Re: Youtube OneChat APK yı nerden indirebilirim

Mesaj gönderen velociraptor »

Hiç kullanmadım ama google aramasında aşağıdaki sitede buldum
https://youtube-vanced.tr.uptodown.com/android/download
Kullanıcı avatarı
astro
Byte3
Byte3
Teşekkür etti: 114 kez

Re: Youtube OneChat APK yı nerden indirebilirim

Mesaj gönderen astro »

vanced projesi iki yıl önce şirketin baskıları sonucunda sonlandırıldı ve projeye artık destek verilmiyor, ancak doğrudan destek verilmiyor olsada gönüllü yazılımcıların desteği ile vanced ekibinden kalan miras sürülmeye devam ediyor artık uygulamanın yeni adı revanced ancak bu gelişitirme süreci vanced gibi açıkca yapılmıyor ve çok fazla çatalı bulunmakta

revanced
revanced extended
revanced advanced
vanced rex
after vanced

liste uzarda uzar

vanced ekibi projeyi sonlandırdıklarını duyurduktan sonra 2024 ocak ayı sonuna kadar inotia00 adlı bir geliştirici revanced çatallarından biri olan extended adlı projesini gayet iyi bir şekilde sürdürüyordu ve çokta iyiydi ancak sonrasında o da youtube yazılım ekibinin işleri zorlaştırması sonucunda başlangışta bir kaç saatini alan mühendisliğin haftalarca sürmesi sebebiyle desteğini kesmek zorunda kaldığını bildirdi ve şuanda bildiğim kadarıyla iyi bir vanced çatalı geliştiricisi yok

yinede çalışan güncel bir vanced çatalı edinmek isterseniz tavsiyem güvenilirlik açısından kazimmt adlı geliştiricidir

Kod: Tümünü seç

https://kazimmt.github.io/RVX-Features/