Windows U.A.C Korumasını Atla v1.0.0 (%100 Türk Yazılımı)

Kurulum gerektirmeyen (portable) programların paylaşım alanıdır..
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Windows U.A.C Korumasını Atla v1.0.0 (%100 Türk Yazılımı)

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Makalesi :

https://www.sordum.org/16219/skip-uac-prompt-v1-0/

Tek eksiği : Türkçe Dil olmaması...

Ufak bir çevirisi :

Bir uygulamayı sistem başlangıcında çalıştırmak kolaydır; Windows'taki Başlangıç ​​klasörüne ekleyebilirsiniz. Bu uygulamalar normal kullanıcı ayrıcalıklarıyla çalışır ve bu hemen hemen her durumda sorun değildir, ancak Windows başlangıçta yükseltilmiş görevlere izin vermez, bu nedenle başlangıçta yönetici ayrıcalıklarına sahip programları otomatik olarak çalıştıramazsınız. Görevleri veya komutları yönetici olarak çalıştırırken Windows, görevin çalışmasını isteyip istemediğinizi onaylamanız gereken bir UAC (Kullanıcı Hesabı Denetimi) istemi oluşturacaktır.

Program için, UAC İstemini atlamanıza ve Görev Zamanlayıcı'yı kullanarak Windows'ta UAC İstemini görmeden programı çalıştırmanıza izin verecek yükseltilmiş bir kısayol oluşturabilirsiniz; bu, birçok adım gerektirir. Bu sebeple Skip UAC Prompt adlı uygulamayı kodladık. Bu yardımcı program aynı zamanda UAC'yi sistem genelinde tamamen devre dışı bırakmadan seçtiğiniz uygulamalar için UAC'yi etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza da olanak tanır.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Re: Windows U.A.C Korumasını Atla v1.0.0 (%100 Türk Yazılımı)

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Sıkı bir Sordum.ORG yazılım takipçisi olarak bunu da kullanmaya başladım.Teşekkürler Sordum.org yazılım ekibi...İyi ki varsın ve daima var olasınız...
Resim
TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı