Oyun Yönünden Levono IP Gaming Donanımı

Legal ve Freeware Oyun paylaşımları ve oyunlarla ilgili güncel bilgiler
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 951 kez

Oyun Yönünden Levono IP Gaming Donanımı

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Merhabalar

Açılan bu forum konusuna, ara ara oynan oyunlardan ekran görüntüleri yüklenecektir.Her ne kadar, gaming notebook pc'ler , masaüstü kadar güçlü olmasalarda, klasik diz üstü pc'lerden güçlü ve üstünler grafik ve 3D uygulamalarında....

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ-1 (SNİPER ELİTE V2-Serinin ikinci oyunu)

Oyunun bir deneme videosu "ZD Soft Screen Recorder v11.6" ile çekildi.Ve bugün piyasa da (internette) bulamayacağınız Handbrake (Fransız yazılımı) sürüm 0.9.5 (en kararlı sürüm) ile .mp4 videosunun boyutu .mkv dosya olarak yeniden kodlandı ve boyut 780 MB'dan 512 MB'a düşürüldü.
Resim
Oyun İçi Grafik Ayarları :
Resim
Resim
Resim
Oyun içi ekran görüntüleri:

İki nazi askerini (birini Susturucu ile diğerini(uzakta olanı) keskin nişancı silahı ile kafa'dan indirmiş, gelen var mı? diye bakıyor, sesleri dinliyorum...
Resim
Nazilerin Gizli V2 Füze Üretim Fabrikası (dağın içi oyularak kurulmuş)
Resim
Şimdi ekşın zamanı....!!! Bir tanesini kafadan indirmişim ....
Resim
Aha en iyi atış geliyor....!!!
Resim
Resim
Oyun'daki bölümün(3.bölüm) son anları (fabrikayı patlattım,iki nazi komutanı + 5 nazi erini + 1 keskin nişancıyı indirdim) bir tanesi kaldı(keskin nişancı) o da uykulu halde...Bilmiyor ki "su uyur, düşman uyumaz....!!!" Siz şu an da mefta'ya bakıyorsunuz....!!!
Resim
En iyi atışlarımdan biri yaptım (yaklaşık 300 metre...!!!) merminin gidişi...
Resim
Kafa tası paramparça (argoca: beyninin pekmezini akttım...)
Resim
Oyun içi 3.Bölüm Sonu , en iyi atşın sonucu....
Resim
DEVAMI GELECEK...!!! :-)

-------------------------------------

NOT:

Buradan, bu giriş seviyesi üst segment güçlü makineyi almama vesile olan @Velociraptor (tarkan_dost'a) çok teşekkür ederim, önce Allah'ın sayesinde, sonra da kendisinin tavsiyeleri ile çok amaçlı bir sistem'e sahip oldum.Tekrar teşekkürler Admin ....!!! İyi ki varsın, daima var olasın....!!! Darısı ve daha iyisi senin başına olsun
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4779 kez

Re: Oyun Yönünden Levono IP Gaming Donanımı

Mesaj gönderen velociraptor »

Lafı olmaz , Bir gün herkes Lenovocu olacak dermişim :kafasalla:
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 951 kez

Company Of Heroes Tales Of Valor v6.602:BLITKRIEG MOD v4.80

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Modun Açılış Yüklemesi :
Resim
Mod Oyun Ekranı :

Eğer "lisans anahtarlarınız (yanlış okumadınız) yoksa, her bölümün (Ayarlar hariç) üzerinde bir kilit simgesi görünür.Oyunda hiçbir bölümü açıp oynayamazsınız.Peki sen nasıl açtın bunların kilidini derseniz, size şunu diyebilirim...

"Ben 2010'dan beri COH oynamaktayım, hali ile oyunun bütün zayıf noktalarını da biliyorum." diyelim
Resim
Ana Oyunun Grafik Ayarları (Modlardan Bağımsızdır) :
Resim
Şimdi Levono Donanımını "BLITKRIEG MOD v4.80" Açısından Sınama Zamanı :
Resim
Resim
Resim
Resim
Yukarıdaki test sonucu size düşük gelebilir lakin kazın ayağı öyle değil (gerçek gördüğünüzden farklıdır)

BLITKRIEG MOD v4.80 bu test sonucunu verirken, NHCMOD v2A-1 modunda (BLITKRIEG MOD v4.80 moda göre daha sade lite mod) bu değerler Minimum 135, Maksimum 267'dir.Yani bu mod (BLITKRIEG MOD v4.80) ağır bir moddur grafiksel ve efeksel olarak...Eski sisteminde bu mod, sistemin anasını ağlatıyordu....Ama bunda seri ve hızlı (levono)

ŞİMDİ OYUN ZAMANI....SKIRMISH (Çarpışam Bölümü : Ordular Karşılaşması 2vs2....(ABD,İngiltere Vs Nazi Silahlı Kuvvetleri) Yapay zeka (AL) en üst sınırda....
Resim
Ben, IV.Panzer Lehr Grubunun (Panzer Elite) başındayım....(NOTEBOOKPC)

Oyundan Görüntüler (ZD Soft Screen Recorder v11.6 ile çekildi, galiba ekran kayıt yazılımını buldum,Bandicam'dan daha iyi)

Yardımcı Birlikten bir görüntü (Komutanı : İntel CPU, Yapay Zeka Seviyesi (AL): Expert (Genişletilmiş Stratejik Zeka)
Resim
İşte ben ve Tiger .... Bir düşman tankını (ABD Sherman) 88'lik topu (tareti) ile imha ederken...165 Hz'lik yenileme hızının oyun grafikleri üzerindeki etkisi..Gerçeğine yakın sonuçlar (tankın üzerindeki çiziklere bakın)
Resim
Yardımcı birlik Tiger+piyade çıkartmış dalıyor düşmana (taarruz halinde) Ben ne yapıyorum? Savunmada kalıyorum.Köprü başlarını iki Tiger ile tutmuşum....
Resim
Ve güzel bir duvar kağıdı ...
Resim
DEVAMI GELECEK....! :-)
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte3
Petabyte3
Teşekkür etti: 3352 kez

Re: Oyun Yönünden Levono IP Gaming Donanımı

Mesaj gönderen burak35 »

Bir program vardı. Oyun oynarken işlemci ram Ekran kartı kullanımını Fps yi ve sıcaklığı gösteriyordu.
Adını hatılayamadım şuan. Aklıma gelirse yazarım. Onunlada oyun içi değerlere bakabilirsin.