SSD Destekli Tek Sürüm Windows XP SP3 x32

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte3
Petabyte3
Teşekkür etti: 3282 kez

Re: SSD Destekli Tek Sürüm Windows XP SP3 x32

Mesaj gönderen burak35 »

Xp boşuna ödül almamıiş işte. Spy hunter da daha önce kullanmadığım, Ama kaliteli olduğu söylenen yazılımlardan.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Şuanda tamamen XP'ye geçtim.Sanal da olsa, XP kullanmanın zevki hiçbir Windows sürümünde yoktur. (Windows7 hariç = 2.Windows XP sistemidir)

Kendi özel yapım portable yazılımların toplam boyutu (sistem'de yazılım kullanım oranı %80 portable ,%20 normal program şeklindedir.)
Birkez portable yazılım oluşturmayı öğrendiniz mi? bu alışkanlığa dönüşür.

Resim

NOT:

Şu zamana kadar yaptığım en büyük portableler

Company Of Heroes Valor Of Talor (COHTOV) modları ile beraber tam dizin boyutu 11,26 GB
Silent Hunter III (Ana oyunun üzerine mod oluşturma/yazma/giydirme) 10 GB
Sniper Elite v1 (Kayıt defterinden ilaçlama) 2,6GB

Sanal sistem bile olsa dağınık bir disk yüzeyine tahammülüm yoktur.

Resim

SONUÇ:

Bu XP ISO'sunu güvenle kullanabilirsiniz.X64 sistemlerde sanaldan kullanın....(tavsiye)

Artık konu kilitlenebilir(yönetim arzu ederse).Konuşulan konuşuldu, ispatlanan ispatlandı....Kalın sağlıcakla....
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte3
Petabyte3
Teşekkür etti: 3282 kez

Mesaj gönderen burak35 »

Program kurmuyorum bende yıllardır. Chrome u bile kullanmayalı 10 yıl falan oluyor. Kurulumlu bir tek Winrar var bendede.
Onuda Rarlab dan indirmiştim. Win 7 de lisansı etkinleşmiyordu. Bi reg kaydı bulmuştum onun için yabancı bir siteden.
Reg kaydını programın kurulu olduğu yere kopyalayıp değiştiriyordum. Sonra program Full olup "Unlimited Company License" falan yazıyordu.
Geçenlerde baktım. Yine böyle yazıyor. Ama imkanım olsa üşenmez direk lisansını satın alırdım onunda. :) Sonuçta yıllarca kullandık.