wxMP3gain Portable

Kurulum gerektirmeyen (portable) programların paylaşım alanıdır..
Kullanıcı avatarı
GOG
Gigabyte3
Gigabyte3
Teşekkür etti: 9 kez
İletişim:

wxMP3gain Portable

Mesaj gönderen GOG »

Resim

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilmiş olan wxMP3gain yazılımı ile bilgisayarınızda bulunan MP3 dosyalarının ses düzeylerini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.Dengesiz ses düzeyine sahip olan MP3 dosyalarının yani bazı müzik dosyalarının az çıkan sesleri ile yüksek çıkan seslerini aynı oranda ayarlayabileceğiniz wxMP3gain yazılımı ile bütün müzik dosyalarınızın ses düzeylerini sabit yapabilirsiniz. Bu sayede de müzikleri dinlerken aynı oranda ses düzeyinde dinleyebilirsiniz.

Resmi Sitesi

wxMP3gain Portable
Kullanıcı avatarı
armorking
Megabyte1
Megabyte1

Re: wxMP3gain Portable

Mesaj gönderen armorking »

Teşekkürler
muratca
Bit
Bit

Mesaj gönderen muratca »

herkese selamlar MP3Gain Proğramında Müzik sesleri eşitlendi ANCAK ne kopyalama nede Sürükleme yöntemiyle Müzikleri masa üstüne Başka bir Klasöre alamıyorum ( prğ Kurulumda bir hata olsa mzüikleri almaz veya eşitlemez diye düşünüyorum ) Prğ doğr müzikler eşitlenmi,şse Başka türlü nasıl alabilirim Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

File menüsünde "export" ya da export as diye birşey var mı? Aslında buradan yapılmıyor ama çözmeye çalıştığım için alternatifleri soruyorum. belki de program varsayılan olarak müzikleri eşitleyip orjinal dosyanın üzerine yazıyordur. resimde görülen liste programın işleyeceği isim listesidir, onu soruyorsanız başka yere oradan alınmaz.
Kullanıcı avatarı
keenimo
Byte2
Byte2
Teşekkür etti: 5 kez

Mesaj gönderen keenimo »

muratca yazdı: 24 Eki 2021, 18:12 herkese selamlar MP3Gain Proğramında Müzik sesleri eşitlendi ANCAK ne kopyalama nede Sürükleme yöntemiyle Müzikleri masa üstüne Başka bir Klasöre alamıyorum ( prğ Kurulumda bir hata olsa mzüikleri almaz veya eşitlemez diye düşünüyorum ) Prğ doğr müzikler eşitlenmi,şse Başka türlü nasıl alabilirim Teşekkür ederim
Programı yönetici olarak çalıştırmamış olabilirsin.