OutLaws oyunu

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Mustafa_
Byte3
Byte3
Teşekkür etti: 4 kez

OutLaws oyunu

Mesaj gönderen Mustafa_ »

Windows xp işletim sistemi kurulu bilgisayar zamanında bu oyunun CD si elimde mevcut.O zamanlar bilgisayara install.exe diye bir kurulum geliyordu,ona tıklayınca oyun açılıyordu. Windows 10 yüklü bilgisayarda nasıl oynatabilirim.Oyunu internette araştırdım sadece videosunu veriyorlar.
https://youtu.be/VliF-qbhikA
Bu oyunun windows10 yüklü pc de oynanabilecek bir indirme dosyası var mı.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Saygılarımla...
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Re: OutLaws oyunu

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Gerekli bağlantı ve özet açıklama için "Gelen Kutunuza" bakınız.

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Mustafa_
Byte3
Byte3
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen Mustafa_ »

İLginize teşekkür ederim.Yalnız ben şu anda win10 kullanıyorum.Ben bu söylediklerinizi Cd1 ve Cd2 download yaptıktan sonra mı ayarlayacağım.Hocam kusura bakmayın sanal' a kurun demişsiniz ben o kadar işi bilmiyorum.Neyse size çok ama çok teşekkür ederim en azından benim açtığım konuya cevap vermişsiniz.Yani kısaca ben bu söylediklerinizi yapamam.Anlamam o kadar derin bilgisayar konularını.Ben ne öğrendiysem burada sizlerin foruma yazdıklarınızı okuyup kendi labtopumda deneyerek öğreniyorum😊Sanırım yakında labtopuda bozacağım bu gidişle....
Saygılar...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4682 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

İnstall.exe dosyasına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra Uyumluluk sekmesine geçip Uyumluluk modunu Xp yaptıktan sonra bir deneyin