Logitech H390 USB Kulaklık incelemesi

Alıp memnun olmadığınız ürünler ve nedenleri
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4563 kez

Logitech H390 USB Kulaklık incelemesi

Mesaj gönderen velociraptor »

Resim

Bu ürünü 3-4 kişi aldık , Bendeki ürün birkaç ay sonra arızalandı kulaklığın birine ses gelmiyordu , dedim tesadüf herhalde , garanti kapsamında olduğu için ürünü yenisi ile değiştirdim , aynı şekilde diğer arkadaşta da arıza verdi oda değiştirmek zorunda kaldı o anda bir tuhaflık olduğunu farkettim. Üründe kullanılan malzeme kalitesi Piyasada bulabileceğinizin en kötüsü , Kulaklıktaki plastik belirli bir süre sonra kendi kendine dökülüyor ve pul pul kulaklarınıza yapışıyor kafa süngerinin kaplaması aynı şekilde , kablo kendi kendine hiç eğip bükmeseniz bile 3-4 yerinden kopuyor , plastiği öyle yapmışlar ki 2 yılı geçtimi ürünün yenisini almak zorunda kalıyorsunuz.

Kulaklık ses kalitesi : orta
Mikrofon kalitesi : iyi

lakin malzeme kalitesi bugüne kadar gördüklerimin en kötüsü. Eğer birkaç yıldan fazla kullanmamayı göze alıyorsanız edinebilirsiniz.

2 Tane eskittim birdaha satın alırmıyım : HAYIR

En ucuz :
https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz ... 83455.html
https://www.cimri.com/kulaklik/en-ucuz- ... ri,1022781

Logitech kulaklık şikayetleri:
https://www.sikayetvar.com/logitech/kulaklik
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Logitech H390 USB Kulaklık incelemesi

Mesaj gönderen shampuan »

Tarkan abi bu ürünün internet kafeler için olan türlerinden çok eskittik bunlar göründükleri gibi ciks değildir o kulaklık süngerinin üzerindeki yastıklar aynen dediğin gibi pul pul dökülüp kulağımıza yapışıyordu. Kafa süngerleri de aynı şekilde. Bunları iyi bilirim bunlara para verme sakın ama şu anda kulağımda takılı bir ürün var, adi mi adi, fakat bu kez kulak yastıklarında deriye benzer bir malzeme kullanılmış artı kulaklığın ses kalitesi mükemmel.

Resim

Resim

Sol kulaklığın yeri kırıldı silikonla baliyle yapıştırdım, kablosu arızalandı uyduruk bir kablo buldum tamir ettim şu anda bir müzik açtığım zaman disko gibi ses kalitesi var bassdır tizdir çok memnunum. Markası ne dersen bilmiyorum snopy gibi birşey olması lazım adi marka bunlar ama arada denk geldi mi denk geliyor işte plastiği adi ama sesi iyi benim aradığım şey de bu zaten. :arrow:
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Markalar tam para tuzağı , insanlar iyi olsun diye alıyor Rezalet
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte3
Petabyte3
Teşekkür etti: 3167 kez

Mesaj gönderen burak35 »

Logitech in mouse ları iyidir. Ben 10 seneden fazla kullandım. Ama kulaklıkları kötüymüş galiba.
Alacak olursam dikkat edeyim. Logitech kulaklık almayayım. Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

Klavye mouse için A4tech markasından şaşmayın derim. Yine de siz bilirsiniz diğer markaları hiç denemedim. Bakın şu anda 2007'de alınmış klavyeden yazıyorum şıkır şıkır şıkır çok güzel bir yazma sesi ve tuş yumuşaklığı var. (resimde görünüyor).
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte3
Petabyte3
Teşekkür etti: 3167 kez

Mesaj gönderen burak35 »

A4tech kullanmadım hiç. Marka yabancı gelmiyor ama. Mouse olarak logitech baya iyiydi benim.
Bir sene kadar önce arızalandı, içinden kablo kopmuştu ve sol tuş bozulmuştu. Bir kere basarsam 3 4 tane sekme birden kapatıyordu.
Açtım önce kopan kabloyu bantla birleştirip sabitledim. Aslında en sağlamı ona lehim atmaktı ama o da bende yok zaten.
Bozulan sol tuşada gazete kağıdından tampon yapmıştım. Böyle bir sene kullandım. Baya idare etti beni.
En son benim hurda laptop aşırı ısıdan kapanıp durunca servislik olduk zaten. Termal macun yenileme fan temizliği hiç yapılmamıştı.
Ben daha önce laptop açmadığım için kendim uğraşmadım. Malum Casperlar kurabiye gibi oluyor dökülüp gidiyor.
O sıralarda servisten kablosuz mouseda aldım. Marka model Logitech m325. Pili 4 ay gidiyor. Pil süresi normalmi bilemiyorum ama.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

4 ay gayet iyi.
Taktığın pil de etkiler normal çinko-karbon pillere göre alkalin piller daha çok gider.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Logitech kulaklıkların mikrofonları iyi hakkını vereyim , Mause larından bazıları tam dandik ama bazıları taş gibi oluyor , belkide ben kötü kulaklığa denk gelmişimdir. H390 dışındakiler için birşey diyemem lakin H390 alan sürekli kullanacaksa YANDI , tahminim 6 ay gitmez.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

Eğer yakın olsaydık sesi kötü mikrofonu iyi olan kulaklığının mikrofonun söker, sesi iyi mikrofonu kötü olana takardım. On numara beş yıldız kullanırdın. Aslında yapması kolay ama elin tornavida, havya, lehim, tutması lazım abi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

O ilk aklıma gelendi hatta Mikrofonu iyi diye eski paramparça olan Logitech kulaklığı bir kenarda tutuyorum. lakin Sennheiser i iade etmem şart tı malum ekonomik sebepler , dediğini yapabilmem için her iki kulaklığında bende kalması gerekiyordu.