Windows 11 kullanımı artışı neredeyse DURDU

Windows 11 ile ilgili haber, bilgi ve ipucu Paylaşım alanıdır
Kullanıcı avatarı
ozgutozkan
Kilobyte4
Kilobyte4
Teşekkür etti: 172 kez

Re: Windows 11 kullanımı artışı neredeyse DURDU

Mesaj gönderen ozgutozkan »

Asıl etmen bence eskisi kadar bilgisayar almıyorlar. Tablet telefon kullanımı arttı ve millet eskisi kadar bilgisayara bel bağlamıyor, para harcamıyor.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

Telefon ve tableti sevenleri gerçekten anlamıyorum.
Geceleri yatmadan evvel internete giriyorum. Blog sayfam için konu araştırması yapar yatarım diye.
Bir sayfayı açtığım zaman Türkçeye çevir yok.
Sayfanın boş bir yerinde sağ tıklama yok.
Yanlışlıkla bir linke dokunuyorum, "DUR" yok. Yüklenmesini bekliyorum.
Daha neler neler bu sadece tarayıcı için geçerli.
Tarayıcı demişken eğer tarayıcıyı sık sık güncellemezsem sordum foruma giremiyorum. Anasayfadaki foruma giriş düğmeleri çalışmıyor, daha önce bir konuda şeytmiştik. Sonradan bunu bilerek yaptıklarını anladım. Sayfa aynı sayfa. Betikleri şunları bunları aynı. Daha geçen ay düzgün çalışan site, yeni tarayıcı çıkınca çalışmıyor. Ben mecbur muyum her ay her ay tarayıcı güncellemeye? Ha?

Bir bilgisayarın klavyesi faresi yoksa benim gözümde bir işe yaramaz. Kontrol tuşu olacak arkadaş. Fareyle birşeyi tutucam, efekt vericem. Sürükleyecem. Kontrol Z olacak. Ne bileyim, bir bilgisayarın sahip olduğu herşey olacak. Dandik dandik cihazlar yapıp veriyolar milletin eline, millet de seviniyo "en yenisinden aldım hıaa***** " bi yürü git yeaa. Bi yürü git.
Kullanıcı avatarı
ozgutozkan
Kilobyte4
Kilobyte4
Teşekkür etti: 172 kez

Mesaj gönderen ozgutozkan »

Benim opera güncel anlaşılan tercüme et devamlı çalışıyor. Tablet telefon tabiki bilgisayarın tadını vermiyor. Veremez de.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4563 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

shampuan yazdı: 17 May 2022, 18:23 Sonradan bunu bilerek yaptıklarını anladım. Sayfa aynı sayfa. Betikleri şunları bunları aynı. Daha geçen ay düzgün çalışan site, yeni tarayıcı çıkınca çalışmıyor. Ben mecbur muyum her ay her ay tarayıcı güncellemeye? Ha?
Kesinlikle bilerek yapıyorlar