Bu İnternetin Derdi Ne?!!

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Global Moderator
Global Moderator

Bu İnternetin Derdi Ne?!!

Mesaj gönderen shampuan »

Size daha evvel bir başlıkta google'ın linklerimi engellediğinden bahsetmiştim.

Youtube ortamında;
-şahsi blog sayfamı
-google drive'dan herhangi bir şahsi linkimi
-hızlıresim vb'den bir resim...

Asla paylaşamıyorum. Karşı tarafa kurduğum cümlelerin ilk birkaç kelimesi gidiyor, gerisi okunamayacak şekilde google siliyor. Gönderdiğim yorumu blokluyor.

Aynı şeyi, herhangi bir sitededeki yorumlar kısmında yukarıda bahsettiğim maddelerin hepsini uygularken görüyorum...

Benzer şekilde birçok yerde link atamıyorum; forum siteleri hariç.

Dün bir youtuber'a;

"basitelektronikprojeler" diye sitem var, blogger sayfasıdır, burayı ziyaret ederseniz...

konulu bir yazı yazdım. KÜT onu da bloklamış. Bakın url değil yazdığım şey dikkat edin. Bugün karşı taraf bana daha evvel yazdığım bir yoruma cevap olarak mesajın tam gelmemiş istersen telefonunu mailime yaz, sana döneyim dedi. Adam ısrarla benden tel numarası istiyor ben de vermek istemiyorum. Durumu mail ile yazdım. Blogger adresimi güzelce verdim. Hatta bir makale sayfasını link attım. Mail sayfama göre "gidenler" kutusunda görünüyor. Gönderildi/gönderilmedi diye bir feedback yok.

Adam demin youtube üzerinden yine yazmış: "mesaj gelmemiş hocam telefonum bu: 05ajklsfghlashghfg bana mesaj at ekleyeyim diyor.

ALLAH BELANI VERSİN GUGIL!

Yav bir adrese bir insanı ben nasıl yönlendiricem Allah aşkına bir yardımcı olun. Beni engelleyen şey nedir? Niye? Nasıl çözücem. Google'a defalarca şikayet yazdım. Ne bir geridönüş oldu ne de bi b**um oldu. Elim kolum bağlı böyle bekliyorum. Ben araştırmalarımda başarısız oldum. Bana bu konuyla ilgili veri getiremez misiniz? Ne oluyo? "hotmail" adresimden bile nasıl adresimi engelliyo? notepad içine yazıp göndersem yine mi engelleyecek? Nasıl çözücez bu sorunu?

Teşekkürler.
basitelektronikprojeler.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Re: Bu İnternetin Derdi Ne?!!

Mesaj gönderen velociraptor »

İlk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum :?:
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
shampuan
Global Moderator
Global Moderator

Re: Bu İnternetin Derdi Ne?!!

Mesaj gönderen shampuan »

Adam en son iktir git başımdan dicek ondan korkuyorum. Ki verdiğim sayfayı illa karşı tarafa iletmem lazım. Bilgisayarı pencereden atıcam sanırım en son. Sağa sola link atıp haksız yere tirajımı arttırmayayım diye **neliğine yapıyolar akıllarınca herşeyin farkındayım ama reklam almıyorum ki? **tlerinden haberleri yok.
basitelektronikprojeler.blogspot.com