GNU'sal Özgür mp3 Player:Audacious 3.10 For Windows

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 980 kez

Re: GNU'sal Özgür mp3 Player:Audacious 3.10 For Windows

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 13:27
trwe yazdı: 06 Nis 2019, 13:17
burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 12:13

yakın bi zamanda winamp yeni bir versiyon çıkartacakmıs senelerce kullanmıstım yeni versiyonu müsait bir zamanda kurup deneyeceğim sonucu burada paylaşırım :)
Çok yakın zamanda kendi arşiv çalışması Winamp 5.56 Türkçe'yi burada yayınlayacağım siz bırakın yeni sürüm Winampları.Benim sizlere sunacağım winamp sürümü, kendi türünün için en Kral olan sürümdür.
valla ne yalan söyliyim birçok insan gibi bende ilk olarak winamp ı kullanmıstım ülkede herkes winampı çok seviyor galiba birde hava atardık tema değiştirip. işte tek eksisi bildiğim kadarıyla çok uzun bir süre güncellenmedi ve bende mecburen değiştirdim aimpe geçtim ama bir daha kullanıp deneyeceğim , senin paylaşacağın winamp ta bir heyecan bir merak uyandırdı şimdi dostum :) hadi bakalım ben beklemedeyim. bende güzel yazılım kaynakları ve bazı programlar buldum vaktim oldugunca elimden geldiğince onlarıda paylaşacagım bi aksilik olmazsa :arrow:
Buradaki bağlantıda ekran görüntüsünü paylaşmıştım.Gerçek belli parçları bir araya getirerek oluşturduğum ve başka hiçbir yerde hepsini birarada göremeyeceğin bir paket arşiv çalışması...İncele resimleri ne demek istediğimi pekala anlayacaksın.

viewtopic.php?f=124&t=207397&p=469809#p469809
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 3513 kez

Mesaj gönderen burak35 »

trwe yazdı: 06 Nis 2019, 13:32
trwe yazdı: 06 Nis 2019, 13:17

Çok yakın zamanda kendi arşiv çalışması Winamp 5.56 Türkçe'yi burada yayınlayacağım siz bırakın yeni sürüm Winampları.Benim sizlere sunacağım winamp sürümü, kendi türünün için en Kral olan sürümdür.
valla ne yalan söyliyim birçok insan gibi bende ilk olarak winamp ı kullanmıstım ülkede herkes winampı çok seviyor galiba birde hava atardık tema değiştirip. işte tek eksisi bildiğim kadarıyla çok uzun bir süre güncellenmedi ve bende mecburen değiştirdim aimpe geçtim ama bir daha kullanıp deneyeceğim , senin paylaşacağın winamp ta bir heyecan bir merak uyandırdı şimdi dostum :) hadi bakalım ben beklemedeyim. bende güzel yazılım kaynakları ve bazı programlar buldum vaktim oldugunca elimden geldiğince onlarıda paylaşacagım bi aksilik olmazsa :arrow:
Buradaki bağlantıda ekran görüntüsünü paylaşmıştım.Gerçek belli parçları bir araya getirerek oluşturduğum ve başka hiçbir yerde hepsini birarada göremeyeceğin bir paket arşiv çalışması...İncele resimleri ne demek istediğimi pekala anlayacaksın.

güzel görünüyor winamp ın özellikle mavi-beyaz ve siyah-yeşil olan temaları çok güzel ve senelerce kullanmıstım. hey gidi günler hey lisedeyken yada staja gittiğimiz fabrikalarda bile kullanırdık :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 13:36

güzel görünüyor winamp ın özellikle mavi-beyaz ve siyah-yeşil olan temaları çok güzel ve senelerce kullanmıstım. hey gidi günler hey lisedeyken yada staja gittiğimiz fabrikalarda bile kullanırdık :)
Bunu mu? kastettin.? :D

Resim
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen burak35 »

trwe yazdı: 06 Nis 2019, 13:41
burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 13:36

Bunu mu? kastettin.? :D

Resim
evet dostum aynen onu kastetmiştim :D şaka maka duygulandım yahu :) winamp olmayan bilgisayar görmedim hiç bugüne kadar :) :arrow:
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

O zaman bekle en kısa zamanda yükleyeceğim adminden rica edeceğim verilen bağlantının (indirme linkinin kalıcı hale gelmesi için) bu arşiv çalışmasının ya Google Drive ya da YandexDisk'e yüklenmesini rica edecğim.Zira benim net gücüm sınırlı....
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

İşte benim sık kullandığım media playerler (kardeşim vur derken öldürmüşün bu ne yahu dediğinizi duyar gibiyim)

Resim

Siz birde bunun Video olanını görseniz yuh dersiniz.
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen burak35 »

winamp kullandım , ona destek bitince aimp e geçmiştim hali hazırda hala aimp kullanıyorum. yabancı forumlarda dolaşırken yada tesadüfen keşfettiğim yazılım sitelerinde xmplay ve xion audio player ı görmüş ve deneme amaçlı kullanmıştım xion güzel buarada , gom player kullanmıştım kuzenimde kullanırdı o tavsiye etmişti bir dönem kullandım , media player classic zaten vazgeçilmezim onuda çok uzun bir süredir kullanıyorum hatta birkaç ay öncesinde kadar kullanıyordum çok severim basit sade hızlı ve çok güzldir windowsun varsayılan media playerından kat be kat iyi ve hızlı oldugunu söyleyebilirim, en son vlc media playerı keşfettim zira media player classic gibi altyazı oynatma özelliğide çok iyi malum arşivci oldugum için elimde 616 videoluk rock metal türünde klip arşivi ve 61 adet konser ve belgesel arşivi var ve vlc media playerda ilaç gibi geldi üstelik açık kaynak kodluymus ve bunu görenince sevinmiştim. diğerlerini ise bilmiyorum daha önce denemedim en kısa sürede bulup denemek istiyorum şimdi not alıyorum teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 14:07 winamp kullandım , ona destek bitince aimp e geçmiştim hali hazırda hala aimp kullanıyorum. yabancı forumlarda dolaşırken yada tesadüfen keşfettiğim yazılım sitelerinde xmplay ve xion audio player ı görmüş ve deneme amaçlı kullanmıştım xion güzel buarada , gom player kullanmıştım kuzenimde kullanırdı o tavsiye etmişti bir dönem kullandım , media player classic zaten vazgeçilmezim onuda çok uzun bir süredir kullanıyorum hatta birkaç ay öncesinde kadar kullanıyordum çok severim basit sade hızlı ve çok güzldir windowsun varsayılan media playerından kat be kat iyi ve hızlı oldugunu söyleyebilirim, en son vlc media playerı keşfettim zira media player classic gibi altyazı oynatma özelliğide çok iyi malum arşivci oldugum için elimde 616 videoluk rock metal türünde klip arşivi ve 61 adet konser ve belgesel arşivi var ve vlc media playerda ilaç gibi geldi üstelik açık kaynak kodluymus ve bunu görenince sevinmiştim. diğerlerini ise bilmiyorum daha önce denemedim en kısa sürede bulup denemek istiyorum şimdi not alıyorum teşekkürler :)
Birşey değil asıl ben teşekkür ederim yorumlalrıma yorumlarınla karşılık verdiğin için...... :)
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen burak35 »

trwe yazdı: 06 Nis 2019, 14:17
burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 14:07 winamp kullandım , ona destek bitince aimp e geçmiştim hali hazırda hala aimp kullanıyorum. yabancı forumlarda dolaşırken yada tesadüfen keşfettiğim yazılım sitelerinde xmplay ve xion audio player ı görmüş ve deneme amaçlı kullanmıştım xion güzel buarada , gom player kullanmıştım kuzenimde kullanırdı o tavsiye etmişti bir dönem kullandım , media player classic zaten vazgeçilmezim onuda çok uzun bir süredir kullanıyorum hatta birkaç ay öncesinde kadar kullanıyordum çok severim basit sade hızlı ve çok güzldir windowsun varsayılan media playerından kat be kat iyi ve hızlı oldugunu söyleyebilirim, en son vlc media playerı keşfettim zira media player classic gibi altyazı oynatma özelliğide çok iyi malum arşivci oldugum için elimde 616 videoluk rock metal türünde klip arşivi ve 61 adet konser ve belgesel arşivi var ve vlc media playerda ilaç gibi geldi üstelik açık kaynak kodluymus ve bunu görenince sevinmiştim. diğerlerini ise bilmiyorum daha önce denemedim en kısa sürede bulup denemek istiyorum şimdi not alıyorum teşekkürler :)
Birşey değil asıl ben teşekkür ederim yorumlalrıma yorumlarınla karşılık verdiğin için...... :)
rica ederim ne demek burası bence ülkenin bilgisayar donanım ve yazılım konusunda en iyi sitesi ve ben birçok sorunuma sıkıntıma hep burada çözüm bulmuştum yaklaşık 4 sene falan oluyor sordum.neti takip edeli. birilerine yardımım faydam dokunursa ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Zaten burası da olmazsa kapat interneti, modemin çek fişini.....daha iyi........
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen burak35 »

trwe yazdı: 06 Nis 2019, 14:25 Zaten burası da olmazsa kapat interneti, modemin çek fişini.....daha iyi........
aynen dostum allahtan sizler varsınız tarkan abi hızır gibi yetişiyor sağolsun :arrow:
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 14:31
trwe yazdı: 06 Nis 2019, 14:25 Zaten burası da olmazsa kapat interneti, modemin çek fişini.....daha iyi........
aynen dostum allahtan sizler varsınız tarkan abi hızır gibi yetişiyor sağolsun :arrow:
Vallahi o (Veolciraptor) ne Hızır'ı SuperMAN,SuperMAN......! Bir anda sanal dünyanın bir yerinden ansızın çıkıyor.Geldiğini bile anlamıyorsun (espiri yapıyorum...... :D )
Kullanıcı avatarı
burak35
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen burak35 »

trwe yazdı: 06 Nis 2019, 14:39
burak35 yazdı: 06 Nis 2019, 14:31
Vallahi o (Veolciraptor) ne Hızır'ı SuperMAN,SuperMAN......! Bir anda sanal dünyanın bir yerinden ansızın çıkıyor.Geldiğini bile anlamıyorsun (espiri yapıyorum...... :D )
kaç tane sorunumu sıkıntımı çözdüm anlatamam ve ne kadar teşekkür etsemde azdır yani :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Audacious (TR:Cesur) Audio (mp3/mp4/ogg/flac) Media Player İçin Equalizer (EkoBant) Kodları

Bu kodları ben kendim deneme-yanılma ile oluşturdum.

Bas Ve Tiz Düzeni

Kod: Tümünü seç

[Equalizer preset]
Preamp=-3
Band0=0
Band1=4
Band2=8
Band3=2
Band4=-3
Band5=-7
Band6=-3
Band7=1
Band8=4
Band9=9
Bas Ve Tiz Düzeni -2

Kod: Tümünü seç

[Equalizer preset]
Preamp=5
Band0=-12
Band1=-7
Band2=-4
Band3=-1
Band4=-1
Band5=-3
Band6=-5
Band7=-7
Band8=-9
Band9=12
Pekiyi bunları nasıl kullanacağım....?

Cevap

1.Adım:

Bir not defteri açın ve bunları ayrı ayrı boş dosyaya aktarın.

2.Adım:

Dosya >> Farklı Kaydet;

Dosya Türü : Tüm Dosyalar
Dosya Adı : Herhangi bir isim
Dosya Uzantısı : .preset

olmalıdır.

3.Adım:

Masaüstünde oluşturduğunuz dosyaları yazılıma aktarmak için ses oynatıcıyı açın ve Çıktı >> Equalizer tıklayın.Açılan Mini Pencere'de en üstteki tiki işaretleyin sonra "İçe Aktar'a tıklayın açılacak pencerede az önce oluşturduğunuz .preset ortam dosyasını yazılıma gösteriniz.

4.Adım:

Yazılımın Dosya>>Ayarlar>>Eklentiler>>Efektler kartına tıklayın ve Dynamic Range Compresor tikini işaretleyin.Bu ayar sizin kulaklarınızı fazla desibel şiddetinden koruyacaktır....

Not:

Bu ayarlamalar sürüm 3.5 ve yukarısı için geçerlidir.

İyi Müzik Dinlemeler :)
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4984 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

trwe yazdı: 06 Nis 2019, 13:47 O zaman bekle en kısa zamanda yükleyeceğim adminden rica edeceğim verilen bağlantının (indirme linkinin kalıcı hale gelmesi için) bu arşiv çalışmasının ya Google Drive ya da YandexDisk'e yüklenmesini rica edecğim.Zira benim net gücüm sınırlı....
Olur Buluta atarız herkes faydalanır.