Win Toolkit 1.7.0.0 (3.3MB)

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 980 kez

Win Toolkit 1.7.0.0 (3.3MB)

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Merhabalar

Resim

Açıklama:

Win Toolkit, Windows işletim sisteminizi değiştirmek ve kendi tercihlerinize göre kurulumunu özelleştirmek için kullanabileceğiniz küçük bir programdır. Örneğin, varsayılan servis durumunu özelleştirebilir veya istemediğiniz bazı özellikleri kaldırabilirsiniz. Başka bir deyişle, istediğiniz şekilde çalışan bir Windows yükleme diski yapabilirsiniz

Ana Özellikler

ISO üreticisi
Hepsi Bir Arada entegratör
USB önyükleme hazırlığı
WIM yöneticisi
Bileşen kaldırma
Eklenti üreticisi
Sürücü yükleyici
Dil paketi dönüştürücü

Win Toolkit Kullanımı

Win Toolkit'in farklı özelliklerini kullanmayı deneyin ve sonuçlardan memnun kalacaksınız. Tüm özellikleri beğendim, ancak hepsi bir arada entegratörden özellikle memnun kaldım. Adından da anlaşılacağı gibi, araç sürücüleri, dil paketleri, gadget'lar, tema paketleri, duvar kağıtları ve tweaks dahil birçok şeyi entegre etmemize izin vermekte. Ayrıca bileşenleri çıkarmamıza ve sessiz yüklemeler yapmamıza izin verebiliyor

Windows Media Player, Internet Explorer, Tablet PC bileşenleri ve Örnek Resimler dahil olmak üzere normalde Windows ile gelen 100'den fazla bileşeni kaldırma seçeneğimiz var. İstediğimiz bileşenleri kurulum diskimize eklemek için, internet bağlantısı gerek... Daha sonra UEFI ile uyumlu olan ISO yapımcısı aracını kullanarak bunları bir ISO görüntüsüne ekleyebilirsiniz. ISO imaj dosyasını oluşturmadan önce boot tipini ve DVD etiketimizi kişiselleştirin

Hepsi bir arada disk oluşturucu, tüm WIM dosyalarını birleştirerek Windows'un hem x64 hem de x86 sürümlerini aynı DVD'de birleştirmemizi sağlar.....

Birden çok kurulum yapmanız gereken ağ yöneticileri, parametreleri önceden belirlenmiş değerlere göre kişiselleştirmelerine izin veren Katılımsız Oluşturucu aracını takdir edecektir. Araç, Windows'u yüklemek için kullanılan katılımsız bir dosya oluştururken yararlıdır. Dosya DVD köküne yerleştirilir.

Addon Maker gibi bazı özellikler, kurulum disklerini özelleştirirken başkalarının kullanabileceği eklentiler oluşturabilen gelişmiş kullanıcılar içindir.

Uzman Windows Kullanıcılarına/ev kullanıcılarına hitap eden bir uygulama:

Win Toolkit, özellikle tercih ettikleri uygulamalar ve sürücülerle birlikte Windows dağıtımları oluşturmak isteyen ağ yöneticileri için uygundur. Bununla birlikte, işletim sistemlerini kurar kurmaz özel uygulamaları kullanıma açmak isteyen ev kullanıcıları bile programdan faydalanacaktır. Gerçekten de, Windows işletim sistemini değiştirmek isteyen herkes için kullanışlıdır.

Hiçbir yardım dosyası yoktur, ancak sezgisel arayüzü kullanımı kolay olduğu için programı kullanmakta zorluk çekmemelisiniz.

Yazılım Ürün Açıklaması

Windows kurulumunuzu özelleştirmenize yardımcı olmak için oluşturulmuş hafif ve kullanımı kolay bir uygulama.

İndirme:

Kod: Tümünü seç

http://www.mediafire.com/file/03ukd8vyxc44f39/WTK_v1_1.7.0.0.7z/file
TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4990 kez

Re: Win Toolkit 1.7.0.0 (3.3MB)

Mesaj gönderen velociraptor »