PC Oyunlarınızı Rahat Oynayın:Smart Game Booster 4.1.0.3059 (18.6MB)

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Cevapla
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Mesajlar: 11237
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 980 kez
Teşekkür edildi: 2135 kez

PC Oyunlarınızı Rahat Oynayın:Smart Game Booster 4.1.0.3059 (18.6MB)

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Merhabalar

Resim

Yazılımın Açıklaması:

PC'nizde en sevdiğiniz oyunları oynarken biraz gecikme olduğunu fark ederseniz, Smart Game Booster, daha hızlı bir deneyim için bilgisayarınızı hızlandırmanıza yardımcı olur. Yazılım, arka plan işlemlerini ve diğer gereksiz servisleri geçici olarak kapatmak için basit bir yol sağlar. Bunu manuel olarak yapabilseniz de, bu süreç daha yüksek düzeyde bilgisayar bilgisi gerektirir ve gerektirir.

Smart Game Booster'ı Kullanma

Yazılım hızlı bir şekilde kurulur ve üst kısmında dört sekme ve ortada büyük bir düğme bulunan karanlık temalı bir grafik kullanıcı arayüzü açılır. Varsayılan olarak "Yükseltme" sekmesini açtığınız da ve herhangi bir özel yapılandırma yapmadan bilgisayarımızı hızlandırmak için düğmeye tıklayabiliriz. Ancak, "Yükselt" düğmesinin hemen altındaki "Yapılandır" düğmesi, kapatmak istediğimiz süreçleri ve hizmetleri seçmemize olanak verir.

İşlemler listesinde isimleri, açıklamaları ve hafızaları bulunurken servis listesi isimleri ve açıklamaları gösterir. Yapılandırma penceresinin sol alt köşesindeki "Gelişmiş" düğmesi, işlem ve servis beyaz listesini ayarlamamızı sağlar. Gerekli seçimleri yaptıktan sonra, "Uygula" düğmesini tıklayın. Ardından "Boost" düğmesine tıkladık ve program, bilgisayarı hızlandırdığı yüzdesini göstermeden önce birkaç dakika sürer. Ayrıca, RAM temizleme ve Panoyu temizleme gibi gerçekleştirilen diğer işlemlerin yanı sıra durdurulan hizmet ve işlemlerin sayısını da listeler.

"Oyunlar" sekmesi bize oyunları oyun başlatma kutusuna ekleyerek optimize etmenin basit bir yolunu verir. Oyunları sürükleyip bırakarak veya kısayolları fırlatma kutusuna bırakın. Kutuya eklenen oyunları sadece tek bir fare tıklamasıyla başlatabilir ve gecikmeden yüksek ve orta ayarlarda oynayabiliriz.

"Tweak" sekmesi, oyunları tek bir tıklamayla optimize etmemize izin verir, ancak aynı zamanda öğeleri almamızı veya dışa aktarmamızı sağlayan bir uzman modu da içerir. "Sıcaklık" sekmesi, detayları gerçek zamanlı olarak değişen CPU, GPU ve anakart sıcaklıklarının yanı sıra, şekil ve grafik formatlarında fan hızını da gösterir. Ayrıntıları tam ekran oyun modunda görüntülemeyi seçebiliriz.

Sonuç

Smart Game Booster, gereksiz işlemleri ve hizmetleri kapatarak bilgisayarınızı hızlandırmak ve oyunları optimize etmek için hızlı bir yol sunar. Genel olarak daha iyi bir oyun deneyiminin tadını çıkarmak için başlatmasını ve çalışmasını istediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz.

İndirme:

http://update.pcgameboost.com/dl/smartg ... _setup.exe

Not:

Bu yazılımı oyun dışında Windows'u GÜVENLİ KİP'e dönüştürmek içinde kullanabilirsiniz.(sadece temel windows servisleri çalışır) Bundan dolayı bu halde internete sakın girmeyin zira bu güvenlik açığıdır.

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Mesajlar: 11237
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 980 kez
Teşekkür edildi: 2135 kez

Re: PC Oyunlarınızı Rahat Oynayın:Smart Game Booster 4.1.0.3059 (18.6MB)

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Ekran Görüntüleri BENDEN......! (Sistem:Win8.1.3 Pro (özel sürüm MSDN Ve MediaCenter ))

Hakkında Penceresi (Türkçe Dil Yazarı da var)

Resim

Yazılımın kurulduktan sonra ki durumu, özellikle Windows Ayarlama Bölümü Velociraptor'un incelemesi yönünden önemli (daha önce hiç görmediğim yalnızca Win8.1 ve Win10'a münasır reg ayarları var )

Resim

Optimasyon ve reg ayarlarından sonra sistemi %94 oranında daha hızlı (zaten hızlı idi) tepki vermeye başladı.Ayrıca bu hal, Windows 'un GÜVENLİ KİP HALİNE DENKTİR.

Resim

SONUÇ:

On numara, beş yıldız bir yazılım (ayrıca içinde dahili oyun içinden ekran görüntüsü ve video çekme fonksiyonları da var)

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Mesajlar: 46769
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 4990 kez
Teşekkür edildi: 4163 kez

Re: PC Oyunlarınızı Rahat Oynayın:Smart Game Booster 4.1.0.3059 (18.6MB)

Mesaj gönderen velociraptor »

Eline sağlık
Cevapla