Resimlere 3D'lik Katın:StereoPhoto Maker 5.30(1.60MB)

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Cevapla
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Mesajlar: 11237
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 980 kez
Teşekkür edildi: 2135 kez

Resimlere 3D'lik Katın:StereoPhoto Maker 5.30(1.60MB)

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Yazılım Ürün Açıklaması

Resimlerinizin görünümünü geliştirmek istiyorsanız, onları StereoPhoto Maker'ın bulunduğu stereo formatta düzenlemeniz gerekir. Kullanışlı uygulama, kullanıcıların fotoğraflarının özelliklerini geliştirmelerini kolaylaştıran çeşitli işlevler sunar.

Yalnızca iki adım alan bir işlemde özelliklerin çoğuna erişeceksiniz. Kullanıcı arayüzünden etkilenmiyorsanız, öncelikle işlevsellik için tasarlandığını unutmayın. Farklı görüntülerden çok sayıda özelliğin çıkarılmasını sağlayan SIFT algoritması yardımıyla birçok görüntüyü aynı anda hizalayabilirsiniz.

Görüntüleri bir küreye yansıtabilir ve yanlış uygulanan özellikleri ayarlamak ve doğru stereo derinliğini oluşturmak için bir klon fırçası kullanabilirsiniz. Dahili ayna konumları, stereo görüntüleme modu ile birlikte, kullanıcıların yaptıkları değişiklikleri izlemelerine yardımcı olur.

StereoPhoto Maker, hem deneyimli HTML kullanıcılarının hem de Web sayfası oluşturma konusunda pek yetenekli olmayan kişilerin de kullanmasına izin verir. Deneyimsiz kullanıcılar uygulama projelerinin içeriğini bir sunucuya yükleyebilir ve ardından Web sayfaları geliştirmek için StereoPhotoViewer uygulamasını kullanabilir. Tecrübeli HTML kodlayıcıları web sayfası projelerini kişiselleştirmek için kullanabilir. Örneğin, uygulama HTML projeleri için karmaşık anaglifler oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

StereoPhoto Maker, hem profesyonel kullanıcılara hem de kişisel stereo 3D görüntüler oluşturmak isteyenlere eşit derecede iyi hizmet edebilen çok yönlü bir uygulamadır.

Resim

İndirme: http://stereo.jpn.org/eng/stphmkr/file/stphmkre530.zip

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Cevapla