Anlık Network Ağını Takipleyin:CS Fire Monitor v.3.0.1

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Cevapla
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Mesajlar: 11237
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 980 kez
Teşekkür edildi: 2135 kez

Anlık Network Ağını Takipleyin:CS Fire Monitor v.3.0.1

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Merhabalar

Yazılım Açıklaması:

CS Fire Monitor, Windows 2000, XP, 2003, Vista ve 2008 platformları için kapsamlı bir izleme aracıdır. Bir PC içindeki birçok alandan veri toplayan geniş bir canlı izleme ekranı yelpazesine sahiptir ve uygulama kendi yerleşik veritabanına sahip olduğu için, çeşitli şekillerde kaydedilebilecek bir dizi rapor üretme yeteneğine de sahiptir. Ek olarak, Remote Viewer, kullanıcının aynı bilgiyi elde etmek için aynı LAN üzerindeki veya İnternet üzerindeki diğer bilgisayarlara erişmesine izin verir. Uygulama, son derece yapılandırılabilir ve aynı bilgiyi izlemek için çeşitli yöntemler içeriyor, böylece her kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun yöntemi seçebiliyor.

Yazılımın Bölümlerinin Kısa Açıklaması:

1. Bant Genişliği Monitörü
Bant genişliği monitörü, sistemdeki tüm bağlantıları algılar ve her bağlantıdan gelen ve gelen veri miktarını izler. Her bir bağlantının mevcut gönderme hızını ve alım hızını gösterir. Monitör aynı zamanda veri miktarını istatistik veri tabanına kaydeder. Raporların, geçen yıl için ne kadar veri gönderildiğini ve alındığını göstermesine izin vermek.

2. CPU Monitörü
CPU monitörü sistemin mevcut CPU kullanımını tespit eder. Ayrıca, CPU’nun mevcut hızını ve kurulu olan CPU’da birçok gerçekleri tespit eder. Gerçek zamanlı saat hızı, gerçek zamanlı geçerli CPU hızını göstermek için monitörün bir parçasıdır.

3. Sürücüler Monitörü
Sürücüler izleyicisi, seçilen bir sabit sürücünün kullanılan miktarını ve boş alanını algılar. Ayrıca her bir sabit sürücü için ayrıntılı bilgi verir ve birleştirilmiş tüm sabit sürücülerin toplam kapasitesini gösterir.

4. Donanım Monitörü
Windows'un takip ettiği sisteme şimdiye kadar kurulu tüm donanımları gösterir. Artık yüklü olmayan eski donanımı görmelisiniz, bir kez mevcut ve tüm donanımlarla birlikte kaldırılmamış ve kaldırılmamış. Ayrıca, eklenen veya kaldırılan donanımları da izleyebilir. Daha sonra gelecekteki raporlar için istatistik veritabanındaki değişiklikleri saklayacaktır.

5. IP İzleyicisi
İnternet IP'nizi ve / veya yerel IP'nizi izler. IP'niz değiştiğinde, onu istatistik veritabanında saklar. Ayrıca, IP adresi değişikliği onlara yeni IP gönderdiğinde, size veya bir gruba e-posta göndermek için görev izleme altındaki e-posta özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

6. Bellek Monitörü
Fiziksel belleği, sanal belleği ve Sayfa Dosyasını izler. Ayrıca kaç tane fiziksel bellek yongasının takılı olduğunu ve her birinin boyutunu da gösterir.

7. Netstats Monitörü
Yalnızca Windows XP, 2003'te çalışır. Bilgisayardaki tüm geçerli bağlantıları gösterir, ancak aynı zamanda bu programları hangi programların yaptığını gösterir. Bu, yalnızca XP ve üzeri sürümlerde mevcut olan belgelendirilmemiş bir API çağrısı kullanır.

8. Süreç Monitörü
Çalışan tüm işlemleri ve çalışan her işlem hakkında çok ayrıntılı bilgi gösterir.

9. Hizmetler monitörü
Sistemde çalışan tüm hizmetleri gösterir. Her hizmet hakkında ayrıntılı bilgi verir.

10. Yazılım Monitörü
Mevcut tüm yazılımı izler. Yazılım yüklendiğinde veya kaldırıldığında izler ve verileri raporlar için istatistik veritabanında depolar.

11. Görev Monitörü
Görev izleme, zaman geçtikçe programın en büyük parçası olacaktır. Şu anda görevler yalnızca 2 şey yapıyor ve bu, IP adresiniz değiştiğinde e-posta uyarısı. Gelecekteki güncellemelerde gittikçe daha fazla görev eklenecek, bir örnek "Bunu yaparsa bunu yap" olacaktır. Kullanıcı geri bildirimlerine göre daha fazlası eklenecek. Programın belirli bir olay gerçekleştiğinde görevleri yürütmesini istiyorsanız, sadece bizimle iletişime geçin; daha önce orada değilse programa ekleriz.

Windows 2000, XP, 2003, Vista ve 2008 32bit (64 bit üzerinde test edilmemiş) ile çalışır

Yazılım Microsoft Visual Basıc 6.0 ile kodlanmış.....Kaynak Kodları;

http://www.pcwintech.com/files/CS_Fire_ ... Source.zip

Ekran Görüntüleri (benden):

Yapılandırma: Yazılımı kurduğunuzda ilk yapacağınız işlem ağ adaptör yazılımını , programa tanıtın.Böylece yazılım modemi izlemeye başlayacaktır.

Resim

Son Durum:

Resim

Yazılım kendini Windows Bildirim Alanında Sabitliyor.

Resim

Buda başka bir pc sisteminden;

Resim

İndirme:

http://majorgeeks.com/CS_Fire_Monitor_d4243.html
http://www.oldergeeks.com/downloads/file.php?id=298
http://www.pcwintech.com/files/setups/C ... 3Setup.exe

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Mesajlar: 11237
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 980 kez
Teşekkür edildi: 2135 kez

Re: Anlık Network Ağını Takipleyin:CS Fire Monitor v.3.0.1

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Not:

Unuttum; Admin Velociraptor'a buradan teşekküler......!
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Mesajlar: 46769
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 4990 kez
Teşekkür edildi: 4163 kez

Re: Anlık Network Ağını Takipleyin:CS Fire Monitor v.3.0.1

Mesaj gönderen velociraptor »

Özellikle kota sorunu olan arkadaşlar için faydalı bir paylaşım olmuş , teşekkürler
Cevapla