Piramitlerin duvarlarındaki Tank helikopter UFO resimleri

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4593 kez

Piramitlerin duvarlarındaki Tank helikopter UFO resimleri

Mesaj gönderen velociraptor »

Abidos Antik Mısır'ın en eski kentlerinden biri ve Yukarı Mısır'ın 22 bölgesinden biri olan Ta-wer bölgesinin de başkenti. Nil nehrinin 11 km. batısında, şimdiki Sevhac yakınlarındadır. Abydos'ta, Set I ve oğlu Ramses II için inşa edilen Antik tapınak 3000 yıldan eskidir

Resim

Bu tapınakta yeralan duvar resimlerinde Tank , helikopter , UFO resimleri açıkça görülmektedir , bilimin izah edemediği bu durum halen tartışmalıdır

Resim

kaynaklar
Google arama sorgusu
https://en.wikipedia.org/wiki/Helicopter_hieroglyphs
https://onedio.co/content/hieroglyphs-o ... ises-16748
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 882 kez

Re: Piramitlerin duvarlarındaki Tank helikopter UFO resimleri

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Evet bunu biliyorum bir belgesel de izlemiştim ama şaşırmadım çünkü insanlık tam tamına altı kez sil baştan yaratıldı her yaratılma bir sonra kinin üstüne temellenmiştir.

Hatta Hint kaynaklarında tarih öncesi büyük bir nükleer savaştan söz edilir.Savaşın adı da Baharamat (inşallah yanlış yazmıyorumdur aklımda böyle kalmış)
Bu savaş;
1.Ademoğlu
2.Uzaylı bir ırk (insanımsı ama insan çok farklı bir tür)
3.Cinler(batı da bunlara efler denilmekte)

Savaş uzaylı ırkın ademoğluna ihaneti başlıyor.Zamanla savaş eflere sıçrıyor.Eflerin ana kraliçesi uzaylılar tarafından suikast sonucu öldürüp bunu sanki ademoğlu yapmış gibi lanse ediyorlar tabii bu durumda yeni kraliçe bunu savaş sebebi sayarak ademoğluna savaş açar.Savaş öyle bir hal alırki hiçbir güç yenişemez ama uzaylı ırk son bir hamle yapar dünyaya nükleer füze yağdırır.Her taraf cehenneme döner.İnsanlık bir anda yok edilir.

Ama bundan sonra insanlık nasıl küllerinden doğdu bu bilinmiyor.....
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Erich von Dänikenin Tanrıların arabaları kitabında Pİramitler içerisinde çektiği resimlerden bazıları vardı , Astronot resimlerine çok şaşırmıştım , bundan binlerce sene öncesinde Astronot , tank , helikopter , UFO resimleri tuhaf ve yine aynı gelişmişlik seviyesine kadar geldik bakalım ne olacak
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

Çocuklar inanmayın böyle şeylereeeeee... :D
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

İnanç , binlerce yıldır kullanılan sihirli kelime.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

velociraptor yazdı: 15 Eki 2018, 12:10 Erich von Dänikenin Tanrıların arabaları kitabında Pİramitler içerisinde çektiği resimlerden bazıları vardı , Astronot resimlerine çok şaşırmıştım , bundan binlerce sene öncesinde Astronot , tank , helikopter , UFO resimleri tuhaf ve yine aynı gelişmişlik seviyesine kadar geldik bakalım ne olacak
Bundan sonra ki saldırıyı ben sizlere şimdiden haber vereyim.Toplu bir zombi saldırısı 2019 yılında patlak vermesi bekleniyor.Salgın Afrika'dan başlatılacak (daha önce HIV virüsü de buradan başlatılmıştı)
Arkasında ABD merkezli Evengelistlerin olacak şu anda Avrupa da sadece iki lab.'da özel bir NaNo Virüs üretimi var.Bu virüs kendince yapay bir zekaya sahip olacak her şart ve duruma ayak uyduracak.ABD başta olmak üzere İngiltere ve Mesika devasa sığınak inşa etmekle meşgüller (herbir sığnak 100.000 (yüz bin) sağlıklı insanı barındırabilecek düzeyde)
Peki bütün bunlar büyük bir gizlilik içinde olurken bizim millet ne yapıyor derseniz aslında bir halt yapmıyor kuzu kuzu kendilerinin boğazlanacakları son günlerinin gelmesinine kadar gaflet ve dalalet denizinde derin uyku içindeler ama bir kişi hariç o da Cumhurbaşkanı....! Gitti kendine uçan daire aldı(uçağı kast ediyorum)

Ha benim Koç veya Sabancı kadar zengin olsaydım kendime bir FhürlerBunker yaptırırdım yerin 1 km altına... Ama yok maddi durumum onun benden savaşmayı seçeceğim.

Böyle bir salgında ilk üç ayda 80 milyonluk ülke nüfusunda sadece 280000 kişi hayatta kalabilecek.Sınırlar ortan kalkacak.Tam bir kaos ve bilinmezlik......
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

trwe yazdı: 15 Eki 2018, 06:47 Evet bunu biliyorum bir belgesel de izlemiştim ama şaşırmadım çünkü insanlık tam tamına altı kez sil baştan yaratıldı her yaratılma bir sonra kinin üstüne temellenmiştir.

Hatta Hint kaynaklarında tarih öncesi büyük bir nükleer savaştan söz edilir.Savaşın adı da Baharamat (inşallah yanlış yazmıyorumdur aklımda böyle kalmış)
Bu savaş;
1.Ademoğlu
2.Uzaylı bir ırk (insanımsı ama insan çok farklı bir tür)
3.Cinler(batı da bunlara efler denilmekte)

Savaş uzaylı ırkın ademoğluna ihaneti başlıyor.Zamanla savaş eflere sıçrıyor.Eflerin ana kraliçesi uzaylılar tarafından suikast sonucu öldürüp bunu sanki ademoğlu yapmış gibi lanse ediyorlar tabii bu durumda yeni kraliçe bunu savaş sebebi sayarak ademoğluna savaş açar.Savaş öyle bir hal alırki hiçbir güç yenişemez ama uzaylı ırk son bir hamle yapar dünyaya nükleer füze yağdırır.Her taraf cehenneme döner.İnsanlık bir anda yok edilir.

Ama bundan sonra insanlık nasıl küllerinden doğdu bu bilinmiyor.....
Anlatmaya çalıştığım olay burada anlatılmış

https://onedio.com/haber/10-bin-yil-onc ... di--417020
Kullanıcı avatarı
AgaBey123
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen AgaBey123 »

Nedense ben resimlerde ufo benzeri şeyler göremedim. Bakmak ile görmek arasındaki fark bu olsa gerek. :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

AgaBey123 yazdı: 14 Ara 2018, 22:20 Nedense ben resimlerde ufo benzeri şeyler göremedim. Bakmak ile görmek arasındaki fark bu olsa gerek. :)
O zaman senin gözler pert olmuş.....Nasıl göremezsin......Ayan beyan açık orta kabartma resimsel figürler... :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
AgaBey123
Kilobyte2
Kilobyte2

trwe yazdı: 14 Ara 2018, 22:47
AgaBey123 yazdı: 14 Ara 2018, 22:20 Nedense ben resimlerde ufo benzeri şeyler göremedim. Bakmak ile görmek arasındaki fark bu olsa gerek. :)
O zaman senin gözler pert olmuş.....Nasıl göremezsin......Ayan beyan açık orta kabartma resimsel figürler... :lol: :lol:
Baktım. Ama bir türlü göremedim. Paint ile işaretleyebilir misiniz? Merak ettim. :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

AgaBey123 yazdı: 14 Ara 2018, 22:49
Baktım. Ama bir türlü göremedim. Paint ile işaretleyebilir misiniz? Merak ettim. :)
Vallahi hayret, ciddi misin? İyi o zaman bir tanesinde işaretleme yapamayım.Birazdan bakarsın
Kullanıcı avatarı
AgaBey123
Kilobyte2
Kilobyte2

trwe yazdı: 14 Ara 2018, 22:52
AgaBey123 yazdı: 14 Ara 2018, 22:49

Vallahi hayret, ciddi misin? İyi o zaman bir tanesinde işaretleme yapamayım.Birazdan bakarsın
Evet. Cidden fark edemedim. :) Bekliyorum işaretleyeceğiniz resmi.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Resim

Kırmızılı olan :Savaş Helikopteri
Siyahlı Olan: Tank
Sarılı olan: F16+Ufo Karışımı Bir Uçan Araç.....
Kullanıcı avatarı
AgaBey123
Kilobyte2
Kilobyte2

trwe yazdı: 14 Ara 2018, 23:02 Resim

Kırmızılı olan :Savaş Helikopteri
Siyahlı Olan: Tank
Sarılı olan: F16+Ufo Karışımı Bir Uçan Araç.....
Vay be. Gerçekten de benziyor. :o Demekki resmi yakınlaşmam gerekiyormuş. Ne de olsa "görmek ile bakmak farklı şeylerdir." :D
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

Çocuklar bende bir National Geographic belgesel seti var. Bu sette ufolara dair bir bölümde onların neden helikoptere, arabaya, ufoya benzediği anlatılıyor. Anlatıma göre eski mısırlılar yer yokluğundan dolayı aynı tabletleri kullanmak zorunda kalmışlar. Bu da eski yazıların üzerine başka yazılar yazma gereğini ortaya çıkarmış. Üstüste binen bazı şekiller, tesadüfe bak ki yukarıdaki şekilleri ortaya çıkarmış...

Ancak ilginç bir durum daha var. Peki madem eski yazının üzerine yeni yazıyı oturtunca tesadüfen tanıdık bir şekil çıkıyorsa, nasıl oluyorda bu üç tesadüf aynı anda birbiri ile yan yana oluşuyor? Sonra nasıl oluyor da birbirine yan yana denk gelen üç şekil TAŞIT RESMİNE BENZİYOR? Haydi birisi arabaya benzesin, birisi bilgisayara diğeri de mutfak robotuna benzesin? neden üçü de taşıt ve bu nasıl bir tesadüftür ki üçü de yan yana?...

National geographicin ekibi ya da şirketi diyelim, mistik olaylar inançlar falan böyle şeyleri hep yalan çıkarmaya çalışan belgeseller yapmasıyla ünlüdür. Amma halktan gizlemek için, amma sahipleri inançsız olduğu için onu bilemem. Ama haklılar mı değiller mi orası ayrı tabii...