Tarayıcı listeleri

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Re: Tarayıcı listeleri

Mesaj gönderen nuri baba »

yanii varya mail gelmese sağmıyız ölümüzyüz haberimiz olmayacak beya velociraptor hocam başta hepinize selamlar tüm sahur ayaktayım yasak ama oruç tutmayınca daha fean oluyom beya sağlık fena usta oğlum uyuşturucuya bulaşmış 5 senedir uğraşıoz renodan kaçtı şimdi istanbulda çalışacam dio ama anamızı belledi sorma başıma neler geldi usta evladı olan çok müsamaha vermesin arkadaş seçimine dikkat etsin selamlar..
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 882 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

nuri baba yazdı: 29 May 2018, 00:35 yanii varya mail gelmese sağmıyız ölümüzyüz haberimiz olmayacak beya velociraptor hocam başta hepinize selamlar tüm sahur ayaktayım yasak ama oruç tutmayınca daha fean oluyom beya sağlık fena usta oğlum uyuşturucuya bulaşmış 5 senedir uğraşıoz renodan kaçtı şimdi istanbulda çalışacam dio ama anamızı belledi sorma başıma neler geldi usta evladı olan çok müsamaha vermesin arkadaş seçimine dikkat etsin selamlar..
Bilge birisine sormuşlar....

Evlilik nedir? diye

Evlenen erkek için pişmanlık,evlenmeyen erkek için ütopyadır.Yani evlensen bir dert evlenmesen ayrı dert.....
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4594 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Selamlar Nuri abi , yazdıklarına gerçekten üzüldüm umarım kurtulmuştur veya bir an önce kurtulur , Bizler hep buradayız daha sık uğramanı dilerim
Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Ya nasip ölmezsek bu aralar gelmeye çalışırım herkese çok selam..
Kullanıcı avatarı
cankusa
Gigabyte1
Gigabyte1
Teşekkür etti: 33 kez

Mesaj gönderen cankusa »

Allahım sana sabır versin oglun tedaviye cevap verir umarım büyük geçmiş olsun devlet bu konuda desdek oluyor bildigim kadarı ile.
Saglıktan gayrisi yalan kardeşim.
Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Sabır işi bu kardeş amatemdede yattı ne yapsak yalan dolan babaya anaya maddi sıkıntı kullanmadımı aylarca bazen uzun süre kullanmıyor anormal krizide yok ama çalışamıyor başladı altın üretim elemanı olarak işe bunada şükür ama 1 anda değişir karakolluk eder bizi dendesiz iyice uyşturucu yapıyr kişilikdeğiştiriyor 2 gün bugün bakalım napcak ben bursadayım annesi rest çekti anasını bakmaya gitti gelinmicek bursaya istanbulda yaşanacak kısaca kendi isteyecek savaşacak bı keyif alıyorum diyor devlet ne yapsın biz ne yapalım anne benden beter retsi çekti tüm kredileri bitti gittiği an 30 yaşında yolları ayıracak işimiz zor ben burada iyyim ama aklım orada ne bileyim eşim ve benim sınavım çok ağır ama isyan yok eşim birde altı bezlenen ana bakıyor yatalak sınav ağır çok ağır......
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4594 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Allah sabır güç ve sağlık versin inşallah
Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye