Vista'da Sistem Önbellek Çıkmazı-Çözüldü

Xp nin takipçisi bu işletim sistemi hakkında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Re: Vista'da Sistem Önbellek Çıkmazı

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Linux Mint'in beni çağırması mümkün değil,çünkü sistemimde bir kral linux işletim sistemi bulunmakta adını pek çok linux kullanan bilmez ve herkes onu sıradan basit masaüstü işletim sanmakta ama o türünün tek örneği ....

Bu linux dağıtımının adı : UBUNTU MULTİMEDYA DESKTOP LTS 16.04.01 OS X86.....

Bu sistemin yanından Mint dahi geçemez........

Ayrıca aşağıdan linuxla ve birçok konu da video anlatımlara bakabilirsin

https://m.youtube.com/channel/UC6Xf8lir ... =mv-google

Not:

Bizim adminin benden çok videosu var saydım 205 adet (yoksa ben yanlış mı? saydım.....!?) hepsi ortalama 5:00 dk geçmiyor bende de maşallah en uzun video 180 dk...... (kim izler ki seni zaten bende kanala abone olun diye bir cümle kullanmıyorum ve de o cümleye de gıcık gidiyorum)

Bu da Adminin Youtube Kanalı

https://m.youtube.com/channel/UCN3jzlJ9 ... l=tr&gl=TR

Hemen fark edilecek kalite ve anlatım tarzı.....
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Re: Vista'da Sistem Önbellek Çıkmazı-Çözüldü

Merhabalar

Gerçi sorun çözüldü olarak mühürlendi ama buna inanmayan forum üyesi veya misafir olabilir diye aşağıya / aşağıda İspat Resimlerini veriyorum/sunuyorum/paylaşıyorum

Eğer ne yaptığınızı biliyorsanız Windows'un size dayattıklarına razı olmak zorunda değilsiniz.Resimlerde Windows Görev Çubuğunda Bildirim Alanındaki RAM %'sine dikkat edin. Ağır yük altında ancak %29 ila %32 arasında gidip gelmekte bu nasıl olur demeyin yukarıda açtığım konudaki resimli programlara bakın nasıl Windows Terbiye ettiğim oralar da yazılı

Resim

Resim

Resim

Artık bu konuya son noktayı koydum.Aha da koydum NOKTA..... :) :)
mahferer
Kilobyte2
Kilobyte2
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen mahferer »

Linux Mint'i ben de çok merak etmeye başladım..
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

mahferer yazdı: 15 Eki 2017, 23:44 Linux Mint'i ben de çok merak etmeye başladım..
Eğer benim düşüncemi sorarsan pekte merak edilecek bir dağıtım değil ha şu var düşük sistemler için ( benim sistem gibi ) birebir ideal bir Unix/Linux Dağıtımı temelinde GNU Debian (eski adı Fedora) var ve Debian Paket sistemini kullanıyor.Yani bir yazılım kurmak için Bağımlılıkları ile beraber .deb uzantılı paket dosyalarına ihtiyacın var.

Zamanında bütün bunları bu forumun Linux Bölümünde Ubuntu üzerinde detaylı anlattım istersen onları bir incele derim.