Office 2016 ilgili Kişilerde Sorun - Çözüldü

Excel, Word, Access, Power Point programlarıyla ilgili ipuçları ve bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2

Office 2016 ilgili Kişilerde Sorun - Çözüldü

Mesaj gönderen yesilaygunes »

Resim

İçinde güncelleme entegreli Office 2016 Yükledim. Resimdeki reklamı silemiyorum. Office fabrika ayarlarına getirmek mümkün mü?
En son yesilaygunes tarafından 03 Nis 2017, 17:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Re: Office 2016 ilgili Kişilerde Sorun

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

o kolay yapmanız gereken boş bir word belgesi açın daha sonra dosya menüsünden hesaplar oradan güvenlik merkezinden kullanıcı ayarlarından mevcut ismi değiştirip yazılımı komple kapatıp açınız.sorun çözülecektir. Gelelim diğer sorunuz kurulum yzılımını eğee katılımsız ise bu dosyayı winzip benzeri bir arşiv yazılımıyla bir yere çıkartıp setup progrmını çalıştırarak orjinal ayarlara ulaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2

trwe yazdı:o kolay yapmanız gereken boş bir word belgesi açın daha sonra dosya menüsünden hesaplar oradan güvenlik merkezinden kullanıcı ayarlarından mevcut ismi değiştirip yazılımı komple kapatıp açınız.sorun çözülecektir. Gelelim diğer sorunuz kurulum yzılımını eğee katılımsız ise bu dosyayı winzip benzeri bir arşiv yazılımıyla bir yere çıkartıp setup progrmını çalıştırarak orjinal ayarlara ulaşabilirsiniz
Resim atman mümkün mü?
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

malesef mümkün değil çünkü şu anda sivas diviriği de maden sahasındayım.konum dağ işletmesi olduğundan herzaman internet çekmiyor.yapcağın basit herhangi boş world belgesi aç.dosya menüsünden seçenekler e tıkla oradan güvenlik ayarları bul buradaki kullnıcı ayarlarındaa mevcut ismi sil yerine kendinin belirleyeceği isim gir.kaydet ve programı kapatıp aç.Ayrıca indirdigin katılımsız dosyayı masaüstünde oluşturacağın bir klasörün içine winrar ile çıkart çıkartma işlemi biraz uzun sürecek.işlem bittiğinde klasör içindeki setup TIKLAMADAN x86,x64(32/64 bit) klasörlerinden hangisi senin sisteminse o klsör içindeki setup tıkla.burada microsoft kur sihirbazı karşılayacak artık oradaki yönergelere göre hareket edersin
Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2

Re: Office 2016 ilgili Kişilerde Sorun (çözüldü)

Eyvallah çok sağol yaptım.
Hayatımda mağdene girmedim cesaret isteyen bir iş sanırım. İnşallah özel sektör değildir.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Re: Office 2016 ilgili Kişilerde Sorun - Çözüldü

Madencilik zor,riskli bir meslek;normalde sade bir vatandaşın faal bir maden sahasına girmesi devlet tarafından yasaklanmıştır.Maalesef özel sektör madencilik firması.Ayrıca sorununu (aslında buna sorun demek anlamsız) hallettiğinize sevindim.