Doom geri dönüyor

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Mesajlar: 31272
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Doom geri dönüyor

Mesaj gönderen velociraptor »

Resim

Yılların eskitemediği ve 30 yıl önce hayatımıza giren efsanevi yapım DOOM, 15-18 Nisan 2016 tarihlerinde açık beta olarak sunulacak.

Zamanında hem aksiyonun tavan yaptığı, kafa, göz, kol, bacak gibi uzuvların havada uçuştuğu ve bir o kadar da korku ve gerilim unsurlarını barındıran efsanevi oyun DOOM, bildiğiniz gibi bu sene yeniden sevenlerine merhaba diyecek.

id Software ve Bethesda'nın piyasaya süreceği yepyeni DOOM, daha önce seçili kişilere oynattığı kapalı alfa süreci ardından şimdi de isteyen herkesin katılabileceği açık beta sürecini başlatıyor.

15 Nisan 2016 ve 18 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan betaya, sadece PC değil, aynı zamanda PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları da katılabilecek. Sadece iki harita üzerinden test edilebilecek oyunda bu açık olan haritaların adı ise Heatwave ve Infernal olacak. Klasikleşen Team Deathmatch ile kapışabileceğiniz oyunda ayrıca Warpath modu ve şeytan olarak takılabileceğiniz Revenant modları açık bir şekilde sunulacak.

Rocket Launcher, Plasma Rifle, Super Shotgun, Vortex Rifle, Static Rifle, Heavy Assault Rifle, Lightning Gun ve Gauss Cannon Power Weapon silahları ile Frag Grenade, Personal Teleporter ve Siphon Grenade ekipmanlarını kullanabileceğiniz oyunun beta boyutu 5 GB ile 10 GB arasında değişecek.


Eğer siz de DOOM'u merak ediyor ve satın almadan önce emin olmak istiyorsanız bu beta testine istediğiniz cihazdan biriyle katılabilirsiniz. Aynı zamanda "Acaba bilgisayarım kaldırır mı?" gibi sorunun da cevabını bizzat test ederek görebileceksiniz. Ancak bu bir beta testi olduğu için sorunlar ve sıkıntılar olabileceğini de unutmayın.

http://www.hurriyet.com.tr/doom-geri-do ... r-40087344
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
Ond3rkor
Global Moderator
Global Moderator
Mesajlar: 2762
Kayıt: 03 Nis 2011, 14:10
cinsiyet: Erkek
Konum: Bursa
İletişim:

Re: Doom geri dönüyor

Mesaj gönderen Ond3rkor »

zaman nasıl geçiyor su gibi doom 1 oynadım oyuna bak buna bak :D
Mareşal Gazi
Mustafa Kemal Atatürk
Cevapla