Windows 7 İşletim Sisteminde Sağ Menü_Yeni(New) Komut Yordam

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Windows 7 İşletim Sisteminde Sağ Menü_Yeni(New) Komut Yordam

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Windows 7 İşletim Sisteminde Sağ Menü_Yeni(New) Komut Yordamına Alt Menü Komut Yordamının Kayıt Defteri İle Eklenmesi(Forumlarda...ilk)

Buyurun Forumdaş gene benden bir illk daha ,bu makalede Windows 7 için Masaüstü>Sağ tık>Yeni(New) komut yordamına alt program komut yordamlarının nasıl yapılacağı anlatılmıştır.

Bu Makalenin Her Türlü Fikri Hakları Www.Sordum.Net İnternet Sitesine Ait Olup Her Hakkı Saklıdır.Alıntı Yapacaklar Ve Kaynak Göstrcekler Lütfen Bunu Dikkate Alsınlar.

Not:Bu Makale Türk Forum Sitelerinde Bir İlk Olup İnanmayan Okurlar Google Aratsınlar Böyle Türkçe Bir Döküman Bulamayacaklardır.Bu Yazıyı Sevgili Rus Meslektaşım Igor Petvolniç Nikita Tarafından Bana2009 Yılın 27 Aralık Günü İnternet Üzerinden Rusça Aktarılmış Bende Google Trans Web Çeviri İle Olabildiğince Türkçeye Çevirip Kendi Bilgisayarımda Saklıyordum.Size Kısmet Oldu Forumdaşlar Hayrını Görünüz

Herkese İyi günler
TRWE_2012
:oops: :oops: :oops: :D :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Re: Windows 7 İşletim Sisteminde Sağ Menü_Yeni(New) Komut Yo

Pardon pardon heyecanıma verin Yandex İndirme Linki yazmayı unttum......!
Buyurun Yandex İndirme Linki:
http://yadi.sk/d/03xpSlTdAMbZn

Herkese İyi Günler ve İyi geceler
TRWE_2012
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4673 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

aslında bunları yandexten vermek yerine foruma konu başlığı açmanı tercih ederdim , çünkü linkler eninde sonunda geçersiz hale geliyor ama foruma açılan başlıklar 2006 yılından beridir duruyor ;)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Dediğniz doğruda ben sitede makaleyi salt olarak yazıp geçebilirim ama Stan forumdaş bu sisteye nasıl resim yükleneceğini gösterdi ama benim kafa basmadım.Bu siteye konularla ilgil resim yüklemeyi öğrendiğim gün böyle indirme linkleri kullanmayacağım ve siz/sizleri buna mecbur bırakmayacağım forumdaşlar...
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

BİLGİLENDİRME VE DÜZELTME NOTU:
Dün yayınlamış olduğum makalede tüm işlemler harfiyen yerine getirildiğinde ilgili program komutu Yeni komut yordamının alt menü komutlarında oluşturulmuyor bu işlem herhangi bir dosya yada klasöre sağ tık yaptığınızda GÖNDER alt komut yordamına yerleşiyor ve bütün kullanıcı Gizli Admin hesabı dahil bütün hesaplarda aktif loluyor.Yalnız sanal bilgisayar ortamında Windows 7 RC(test sürümü ingilizce) olan sürümde hem New(Yeni) hemde (Send To) Gönder alt komut yordamına yerşiyor o programın ilgili kısayol şablon dosyası bunu bir yere not ediniz.Sonuşta bu makale Rusça>Türkçeye çevirirken bazı imla hataları yapılması doğal olasa gerek.....

Herkese İyi Günler
TRWE_2012
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

herhangi bir resim upload sitesine resmi yükleyip linkini buraya yapıştırın (Ama resim linki img arasında olsun hepsi bu)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

deneyeceğim olmazsa eski düzene devam,zayen benim çocukluğumdan beri huyumdur .En zor şeyleri kolay ,en kolay şeyleri zor öğreniyorum....Bu hiç değişmedi.Teşşekkür ederim bilgilendirme için.....
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Ayrıca Yandex.Disk'deki hibir dosya ben istemediğim sürece silinmez.Çünkü Bilgisayarım /Belgelerim Klasöründe Yandex.Disk Sistem Klasörü var bu klasör ile Yandex Sunucuları arasında süüekli ve devamlı bir Senkonizeolayı olmakta.İnternet bağlantısı olmasa bile herhangi bir internet cafeden www.trwe2013@yandex.com(aynı hotmail gibi ama ondan daha üstün) adlı hesabımda aktif olaraki indirme butonunu sağ tarafa kayık eğer ben bir makale progtam ve videoyu yayından kaldırmak istersem veya erişimin kısatlanmasını istersem bu butaonu sol tarafa çekmem(kırmızı rengi alıyor buton) yeter ve ayrıca internet(evi kastediyorum) olduğunda Bilgisayardaki Yandex klasörü ile sunucu bir iletişim halinde ikee-n ben bu klasörden bir dosyaı sildiğimde otomatikman sunudaki dosya indirme linki ile siliniyor.Bu yönden güvenli(tüm dosya Dr.Antivirüs programı ile taranıyor eğer virüs bulunursa hem beim klasörden hemde sıunucudan eşzamanlı siliniyor)....Bu bulut teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz
buyurun video ve pdf anlatımlı dosya linkleri:

http://yadi.sk/d/3U1JOZ9BANk5J duvar kağıdı

http://yadi.sk/d/5Yxk4GuPANk4h pdf anlatımlı dosyası

http://yadi.sk/d/MGDU7BZoANk49 mov.dosya uzantılı görsel anlatımlı videosu

Ben buna alıştım Turbobit gibi değil......

Herkese İyi Günler
TRWE_2012
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1

Bu arada 2 Bayt olumuşum bu nasıl oldu acaba Allah Allah şaşırdım daha elimdeki makaleler yayınladıkrım yüzde 1'i bie değil ama güzel site yönetimi değer vermiş ve beni onurlandırmış.Site Yönetimine kocaman TEŞŞEKKÜRLER.....!Sağ olun varolun.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

bilgi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz :)