Otomatik olarak ana ekran ve kısayollar değişsin

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Otomatik olarak ana ekran ve kısayollar değişsin

Mesaj gönderen accept » 07 Eyl 2013, 15:52

Son zamanlarda google play store uygulamaların çok ilgi çekici hizmetten bahsetmek istiyorum.Çok zarif ana ekran başlatıcısı ve ilginç bir program.Anasayfada simgeleri değiştirmek ve arama şartlara göre ana ekran görüntüsü değişiyor.
Programın sayfası:
https://play.google.com/store/apps/deta ... g.launcher
Ekrana widget'ler, klasörleri ve diğer öğeleri ekleyin.Her şey tam değerini elde etmek için, ekranın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanmanız gerekir. Everything home uygulaması çok ilginç gerçekten.
Arka plan görüntüsü ve simgeler tümünü farklı ve bir şekilde futbol için; soccer yazın. Arka plan görüntüsü ve simgelerin futbola yönelik değiştiğini göreçeksiniz.

Resim

Şehir araması için new york city,ülke seyahat araması için cross country trip, sağlıklı beslenme için eating healthy, çocuklar için yaz etkinlikleri aramasına summer activities for kids,
Ana sayfa göstermek için bir çok şey var olmasa da, bu gerçekten eğlenceli bir uygulama. Arka plan görüntüsü ve kısayol simgelerin hoşunuza gideçek şekilde değiştiğini göreçeksiniz.Aramalarınızıda kolaylaştırıyor.Araştırma yaparken, süreci hızlandırıyor.

Diğer şeyler;

Başka bir şey kayda değer, uygulamalar kategoriler ve klasörler yerleştirebilirsiniz.Aramalarınız karışıklık olmadan daha mantıklı olur.

Arama sonuçlarını web arama, görüntü veya diğer seçenekleri yansıtmak istiyorum seçin yani bu yazılı kısmı : ''did you want suggested apps web search'' . Eğer arama sonuçlarının sağ üst üç dikey nokta basarsanız ayrıca aramalarınızı geliştirebilirsiniz. Google arama sonuçlarında daralma yaşadığınızda size bilgileri çoğaltmak için gerçekten yararlı olabilir.
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 29109
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Otomatik olarak ana ekran ve kısayollar değişsin

Mesaj gönderen velociraptor » 07 Eyl 2013, 17:23

sağolasın
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla