güvenlik kameralarını oynatma

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
malikiremit
Bit
Bit

güvenlik kameralarını oynatma

Mesaj gönderen malikiremit »

Selam Arkadaşlar çeşitli güvenlik kameralarının farklı farlı formamatlarda kayıt yapmakta . işim gereği bu kameraların görüntülerin çözmek gerekiyor. güvenlik kameralarını oynatmakta yada açmak ta büyük problem yaşıyorum. bütün güvenlik kameralarının kayıtların aça bilecek pir proğram yada çevirisini yapa bilecek bir proğram arıyorum. piyasadaki mevcut proğramlar işimi görmedi. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4945 kez

Re: güvenlik kameralarını oynatma

Mesaj gönderen velociraptor »

hangi formatta kayit yapiyor
Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen Mendenn »

Vlc player, Bsplayer gibi mevcut yazılım o sizin kayıtları açmaz. Sizin Güvenlik kamerası hangi marka o firma ile irtibata geçin size uygun codec yada Video player söylerler. Yok der iseniz: bize dosya.uzantısı yani
Kayıt.avi yada kayit.dvr yada kayit.PVR gibi isim belirtirseniz size yardımcı olabiliriz.
Dvr uzantılı ise:
Bunu indir.

Windows Media Player Classic denemek ister iseniz:
Size uygun Sürümünü burdan indirin

Drv uzantılı kayıtları mpeg yapıp izlemek için ise:
Resim
Burdan indirebilirsiniz.

Not:Genellikle Windows Media player açıyor ama onda oynayan görüntüyü ileri alamıyorsunuz.

2.Çözüm Yolu:
Bu paketin içinde yok yok. önce bütün codec leri aktif edersin ( Çakışma olabilir). Olmada sıra ile aktif eder işine yarayan codec i kullanırsın.

ACE Mega Codec Pack 6.03 - Professional Edition
http://galgonet.fw.hu/
Kullanıcı avatarı
malikiremit
Bit
Bit

Mesaj gönderen malikiremit »

arkadaşlar bende zaten dvr- vg- evertech player gibi proğramlar kullanıyorum benim aradığm başka bir proğrama ihtiyaç duymadan bütün güvenlik görüntülerini açak ilginize teşekkürler yine de herkese iyi bayramlar.
Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen Mendenn »

ya mpg olarak dönüşüm yapacan yada Windows Media Player Classic deneyeceksin. şuan için bulabildilerim bu. senin kullandığın programları upload edip yazının altına dahil eder isek güzel :) ...
sanada iyi bayramlar...
Kullanıcı avatarı
theArcher
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen theArcher »

güvenlik kameralarını genelde aşağıdaki program yardımıyla oynatıyorum.Özelliklede h264 uzantılı dosyları sorun yaşamadan izleyebiliyorum.Umarım faydalı olur..

Kod: Tümünü seç

http://s2.dosya.tc/server16/1sU5TU/selfplayer.rar.html