Vista Fiyatları Kesinleşti

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Vista Fiyatları Kesinleşti

Mesaj gönderen Kripteks® »

Microsoftun belirledigi bimeks teknoloji center da satısa sunulan türkçe vista fiyatları

Resim

Fiyatlar hakkında ki yorumlarınız nedir intel core 2 duo 2.4 ghz lik islemciden pahalı vista ultimate sizlere sorum olacak

Orjinal bir isletim sistemi mi?

Yoksa

Yasal olmayan illegal yollardan ilaç lenmis kırılmıs vs bir isletim sistemi mi?
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3

Re: Vista Fiyatları Kesinleşti

Mesaj gönderen Re@lite »

HSNC çok önemli bir konuya parmak bastın öncelikle,konumuz fiyatlar.Tabiki bizim ülkemiz gibi bir ülkede insan bu fiyatları görünce önce bir kültür sok yasıyor,ne bu diyosun napıyo bu adamlar,amaçları ne ve hangi örgüt için çalısıyolar!!!Soru sormussun bende bir cevap vereyim madem,kalbim 1.sık desede,elim 2,ye gidiyor :D
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

bence bir ürünün satısını yaparken ülke ekonomisi ve enflasyona göre karar verilmeli gazetelerde dergilerde dikkat ederseniz Türkiye 250ykr kıbrıs 500ykr diyor yani bu farklılıklıgı bu tür programlarda da göstemeliler zaten böyle seyler sadece biz türklerin aklına gelir :wink:
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen editci »

zaten kisilerin illegal yollara basvurma sebebi fiyatlar1n busekilde olmasi. herkesin alip bilgisayarina yükleyebilecegi sekilde olursa illegal yollara kimler basvurup bukadar sikitiya girerki. sadece o degil ki. visataya bu kadar ofise bu kadar. o program bu program derken astari bezinden pahali hale geliyor. mesela Bill Gates basta fiyatlari düsük tutsa su an tek rakibi bile olmazdi.
Kullanıcı avatarı
nemesis_35
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen nemesis_35 »

bu ne yaww bende düsünüyodum bu sefer yasal isletim sistemi kullanayım ama adamlar illaki illegal yönden indirelim diye zorluyorlar