Win 7: Sadece satmak yetmez!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Win 7: Sadece satmak yetmez!

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Windows 7'nin başarısı memnun ediyor!

Windows 7 tarihin en hızlı satan işletim sistemi olabilir, ama asıl başarısı başka yerde gizli...

Syndey'de yapılan PDC 2010'da konuşan Steve Ballmer, Windows 7'nin beklentileri nasıl aştığını yüzdelik dilimlerle ifade etti.

Windows 7'nin tarihteki en hızlı satan işletim sistemi olduğuna dikkat çeken Steve Ballmer, büyük iş yerlerini Windows 7'nin bir Vista ya da XP olmadığına ikna etmeye çalıştıklarını belirtti. Bu ikna sürecinin de başarıyla geçtiğini belirten Ballmer, iş yerlerinin yüzde 88'inin Windows 7'ye doğru yöneldiğini ve 240 milyon lisans satıldığını açıklayarak, Windows 7'nin başarısına dikkat çekti.

Ballmer'ın verdiği sayılara göre, Windows 7'ye geçen kişilerin memnuniyet oranı ise yüzde 94. Bu sayı Vista'dan sonra Microsoft'a ilaç gibi gelmiş olabilir. Yazılım devi ayrıca 2011 yılında 409 milyon PC'nin Windows 7'yle birlikte piyasaya sürüleceğini düşünüyor.

ALINTIDIR
tasarımcı77
Megabyte1
Megabyte1

Re: Win 7: Sadece satmak yetmez!

Mesaj gönderen tasarımcı77 »

ben win xp sp3 ne zama ölür o zamana kadar devam. l.topumdaki win 7 yi sadece ayda bir virüs taraması için açıyom yada evdekiler açmışsa arada bir bakıyom o da çok kısa...