Bedava konuş, bir de üstüne para kazan!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Bedava konuş, bir de üstüne para kazan!

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Avea’dan Türkiye’de bir ilk: Avea ile -1 Kuruşa Konuşun!

Tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrenci tarifeliler, milyonlarca Mobil Öğrenci ile 1000 dakika ücretsiz konuşuyor. Üstelik konuştukları her dakika için 1krş kazanıyor.

Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea, en hesaplı fiyatlarla konuşturan Mobil Öğrenci Tarifesi’nde devrim yaratacak yepyeni bir dönem başlatıyor. Mobil Öğrenci Tarifesi artık “eksi fiyata” konuşturuyor!

KAZAN yazıp 3030’a kısa mesaj gönderen ve sonrasında tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrencili Avealılar, bir ay boyunca 1000 dakika ücretsiz konuşurken her dakika için de ekstra 1 kuruş kazanıyor. Her 100 dakika ücretsiz konuşma tamamlandığında da Avea’lıların hattına 1TL yükleniyor.

Kazandığın TL’leri istediğin gibi kullan!

Mobil Öğrencili Avealılar, kazandıkları TL’leri istedikleri zaman, istedikleri şekilde kullanabiliyorlar. Kazanılan TL’ler ile, istenen yöne konuşmak, avantajlı SMS paketlerini almak, SMS atmak veya internet paketi gibi tüm Avea hizmetleri için kullanılabiliyor. 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerli olan bu tekliften yararlanmak için sadece Mobil Öğrenci Tarifesine geçip kampanyaya kayıt olmak yeterli.*

Avealılar, BILGI yazıp 3031’e ÜCRETSİZ mesaj göndererek, hem kaç dakika bedava konuştuklarını, hem de kazandıkları TL’leri sorgulayabiliyor.

MobilÖğrencililer, KAYIT yazıp 1111'e göndermeleri durumunda, -1 kuruş teklifinin yanı sıra, sadece 20 TL yükleyerek 30 gün boyunca her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşuyorlar ve 10 saniyenin altındaki kısa konuşmalarında her yöne sadece 10 kuruş ödüyorlar.

Avea Bireysel Müşteriler Yönetimi Direktörü Dehşan Ertürk; “Türkiye’deki GSM pazarının en çok konuşulan ve konuşturan tarifelerinden Mobil Öğrenci’de bir ilke daha imza atıyoruz… Devrim niteliğindeki yeni teklifimiz ile müşterilerimizi eksi fiyatla tanıştırıyoruz. Yani müşterilerimize hem ücretsiz konuşma sağlıyor hem de üzerine para kazandırıyoruz. Mobil Öğrenci tarifesiyle; her yöne uzun konuşmada 10 dakikası 50 kuruş, kısa konuşmada 10 kuruş tekliflerinden faydalanan milyonlarca Avea’lı bu yenilikle açık ara en iyi fiyatlarla konuşma imkanına sahip oluyorlar. Gençler ve kendini genç hissedenlerin tercihi faturasız hatlar için her zaman olduğu gibi en yeni, en avantajlı teklifleri sunuyor, beklenti ve ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaya devam ediyoruz. Bundan sonra da müşterilerimizi şaşırtacak, heyecanlandıracak yepyeni tekliflerlerle sektörümüze öncülük etmeye daha da artan bir hızla devam edeceğiz” dedi.

Avealı olmayanlar için yaptığınız iyiliği paylaşın, diğer iyilik uzmanlarıyla yarışın, iyi olan kazansın!
Avea’nın www.facebook.com/avea sayfasında başlattığı yeni “iyilik yap” kampanyası, Avealı olmayan dostlarına iyilik yapan Avealılara BlackBerry® Curve ™ 8520 kazandırıyor.

Arkadaşlarına yaptıkları iyilikleri resim, video veya metin olarak yükleyen Avealılar, bir sonraki hafta siteye üye olan Facebook kullanıcıları tarafından oylanıyor ve en çok beğenilen içeriğin sahibi BlackBerry® Curve ™ 8520’nin sahibi oluyor. Kampanya, 12 Ekim tarihine kadar devam edecek.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2449
Kayıt: 24 Kas 2009, 14:40
cinsiyet: Erkek
Konum: MAZLUM AYAĞA KALKMADIKÇA, ZALİM DİZ ÇÖKMEZ!
İletişim:

Re: Bedava konuş, bir de üstüne para kazan!

Mesaj gönderen yesilaygunes »

Avea çok ucuz bide çekimi iyi olsa büyük kullanıcı kitlelerine sahip olur
“Bir kişiye iyilik yapmak istiyorsan ona balık verme, balık tutmayı öğret.” Konfüçyüs

Cevapla