En iyi Antivirusler Yarıstı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
lord_leo
Megabyte3
Megabyte3

En iyi Antivirusler Yarıstı

Mesaj gönderen lord_leo »

Resim

Microsoft'un geliştirdiği ücretsiz güvenlik yazılımı Microsoft Security Essentials (MSE) genel anlamda oldukça başarılı görünüyor. Yazılımın zararlı yazılımla mücadele konusunda başarılı olduğu zaten biliniyor
Bu soru işaretini ortadan kaldırmak için güvenlik yazılımları ile ilgili araştırmalar gerçekleştiren bağımsız AV-Comparatives.org sitesi bir araştırma gerçekleştirdi. En ünlü 20 güvenlik yazılımını karşılaştıran sitenin test ettiği yazılımlar arasında Kaspersky, Avira, Eset gibi dünya devleri yer alıyor.

Bu sayfada da görmekte olduğunuz tabloda en ünlü 20 güvenlik yazılımı karşılaştırılıyor. AV-Comparatives.org'un düzenli gerçekleştirdiği incelemelere göre beklenen sonuçların yanında ivme kazanan yazılımlarda dikkat çekiyor.
herşeye rağmen bir antivirüsün pc nizi koruma yüzdesi %70 altında kalması dikkat edilmesi gereken bir nokta.

alıntıdır
Kullanıcı avatarı
modestus
Gigabyte4
Gigabyte4

Re: En iyi Antivirusler Yarıstı

Mesaj gönderen modestus »

tabi,tabi..
yeni antivirüs yap sonra bağımsız test şirketi denilen bir şirkete ver parayı seni kasperskinin hemen arkasında göstersin,birinci gösterse foya meydana çıkacak.
esetin orada ne işi var internet eset yüzünden ağlayanlarla dolu.
hadi birinciye ne demeli millet iyi antivirüsün peşine düşmüşken bunumu gözden kaçırmış.
bu testlerin hepsi palavra,parayla yaptırılıyor.

eset v3de kastrımadığından ve heuristic taraması iyi olduğundan tutuldu ama sonra ne olduysa hem kasmaya hemde işini iyi yapmamaya başladı.
avast v4 den önce berbattı ve ben o ara antivirüs arayışındaydım kullandım memnun kalmadım hemen sildim ama şu 4.8 ve 5. sürümlerinde memnuniyetim had safhada,cıvıtırsa başka bir a.v. bulurum.
Kullanıcı avatarı
armorking
Megabyte1
Megabyte1

Mesaj gönderen armorking »

Mse başarılı olmasında ne olsun. Kendi malının ne olduğunu iyi biliyor
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4599 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Avira kesinlikle bes para etmez , sonuclar tamamen yaniltici , temizledigim virüslü Pclerin istisnasiz tamamindaki antivirüs Avira idi