internet bağlanma sorunu

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
kerata
Byte4
Byte4

internet bağlanma sorunu

Mesaj gönderen kerata »

internete kablo ile baglanıyorum bilgisayara koployu bagladıgımda internet bigeliyor bi gidiyor yerelagbaglantısını bi takılıdiyor bi takılı degil diyor biraz bekleyince 2 3 dk intenet baglnıyor bunasıl bisorun anlayamadim yardımcı olursanız sevinirim :shock:
Kullanıcı avatarı
ultrailker
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen ultrailker »

kabloda bir sorun olabilir. bi gidip bi geliyor ise. yoksa bir adsl yi arayıp sorununuzu sorabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
kerata
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen kerata »

arkadasim kobloda felen sorun yok adsl aradım ondada sorun yok ama ben bu sorunu çözmüs durumdayım anlatayım bu sorun olmadan önce camfrok chat diye video cet varya onu yükledim onu bi sildim sorun felen kalamadı bu programı hiç kimseye tavsiye etmem :D
Kullanıcı avatarı
kerata
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen kerata »

varya lanet olsun bu programa 3 günden beri süründürdü beni :x
En son kerata tarafından 01 Şub 2007, 11:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ultrailker
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen ultrailker »

sorunun çözüldügüne sevindim. camfrogu birde kotalı olan kullanıcılara hiç tavsiye etmem. deli gibi download yapıyor.
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

arkadaslar soruna söyle tam bir açıklık getireleim problem camfrog tan deil o programı suçlamayalım.söyl anlatayım sizler göreüntülü olarak konusmaya basladıgınızda aynı sey msn de de olacaktır yahoo da da sizin internet üzerinden alısverisiniz çogaldıgındsa aynı problemi her program verecektir.yani sorun camfrog da deil video ve sees veya görüntülü chat dedigimiz olaya girdiginiz anda problem olusacaktır...

kolay gelsin bu arada paylasımınız için tesekkür ederiz kerata...