google reklamları

Web tasarım, Web Programlama ve script dilleri konuları buraya
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

google reklamları

Mesaj gönderen ccasper »

web sıteme google reklamları koydum fakat daha sonra bır kac duzenleme yapmak ıcın dosyayı actım ana sayfamı front page ıle acıp tekrar duzenlemek ıstedım fakat sayfamda sadece kodlar gorunuyor duzenlme yapamıyorum ama ana sayfam yayında bır bozukluk yok sızce neden dolayı boyyyle
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen ccasper »

kesınlıkle her koydugumda reklamı karf karakterlerı bozuluyor cıldırıcam sımmmmdı neden karakterlerın bozuldugunu anlamıyorum
Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen AykutT »

Reklamlar otomatik olarak gösterildigi için reklamlar üzerinde herhangi bir degisiklik yapamazsınız..
Sadece gösterim kodları üzerinde oynamalar yapabilirsiniz..

Kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen ccasper »

reklamlarla ılgılı bır problemım yok sanırım
yanlıs anlatttım reklamı koyuyorum sayfaya ama dıger yazılarımın karakterlerı bozuluyor ben sayfalarımı front page te hazırlıyorum cute ftp ıle de yayınlıyorum buyuk bır ıhtımalle ben yanlıslık yapıyorum bır yerde ama anlamadım
bırde benım hazırladıgım sayfalarım her bılgısayarda hazırladıgım ( yayınladıgım ) gıbı cıkmıyor opera kullan dıyorlar exp dan ne farkı var ben operayı kullanan hıc bırı nı gormedım sımdıye kadar yanı ben nasıl hazırladıysam oyle gozukmesı gerekmezmı sayfaların neden kendı kendıne degısıyor anlamıyorum sıyıram kafayı walllla
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

browser ya da frontpage ile ilgili degil
sadece siteni yükledigin yerin destegi ile ilgili
eger sunucunun bir editörü varsa
harfleri tek tek düzeltmen
ya da önce kodları word ile yazıp
oraya copy-paste etmen gerek
benim bildigim bu...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4605 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

ccasper yazdı:reklamlarla ılgılı bır problemım yok sanırım
yanlıs anlatttım reklamı koyuyorum sayfaya ama dıger yazılarımın karakterlerı bozuluyor ben sayfalarımı front page te hazırlıyorum cute ftp ıle de yayınlıyorum buyuk bır ıhtımalle ben yanlıslık yapıyorum bır yerde ama anlamadım
bırde benım hazırladıgım sayfalarım her bılgısayarda hazırladıgım ( yayınladıgım ) gıbı cıkmıyor opera kullan dıyorlar exp dan ne farkı var ben operayı kullanan hıc bırı nı gormedım sımdıye kadar yanı ben nasıl hazırladıysam oyle gozukmesı gerekmezmı sayfaların neden kendı kendıne degısıyor anlamıyorum sıyıram kafayı walllla
Ne yazikki Frontpage cok basarili bir yazilim degil , fakat cok pratik bir yazilim , benim tercih sebebim de o nedenledir , fakat hazirladigim web sayfalarinda (ki sayica cok degillerdir) hep sorun cikardi , son verionu olan expression da sonunda hata kontrolü koymayi akil etmisler , fakat benim en cok kullandigim bir iki araci cikarmislar , asagidaki ilk resim dreamweaver ile ikincisi expression teki bir sayfa görünümüdür: (Gercek görünüme yakin olan Dreamweaver inkidir fakat oda %100 degil mesela en üstteki logo yazisi normalinden farkli görünüyor
dreamweaver
Resim
Expression
Resim
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

drog_1 ustatsın

Mesaj gönderen ccasper »

senın yazdıklarının aynısını hostum ıle gorustum onlarda konuyu arastırıyorlar onlara gore onlarda bır problem yok bır de anlamakta sanırım zorluk cekıyorlar aslında sorunum cok basıt karakterlerımın degısmesı cok sınır bozucu boyle bır seyın olması cıle sadece
velociraptor
frontta kolay gelıyor bana bırde ben gronnta hazırladıktan sonra cute ftp8 ı kullanıyorum onunla sıtenın sayfalarını hosta aktarmam cok kolay oluyor
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

@ccasper: Bana o bozulan sayfalardan birini yolla bir göz atayim , kesin frontpage ayarlarinda hata var
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen ccasper »

mavı gece bır forumda turkce karakter sorunu uzerıne bır kod vermıs o kod tum ugraslarımı sone erdırdı halllettım ustat yıne de tesekkur ederım
ama sıte fronnta ortalama konusunda sıkıntı va forumlarda bır bılgı var ama acık ve net degıl anlasılması guc tekrarlanırsa benım gıbı bır ok kısı umarım tesekkur edercektır
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

table properties > Alignment > Center (Default degil) yaparsaniz tam ortaqlanir. (asagida)

Resim