Hata bulanlara Vista beles dagitilacak

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4605 kez

Hata bulanlara Vista beles dagitilacak

Mesaj gönderen velociraptor »

Microsoft Windows Vista işletim sistemini ücretsiz dağıtmaya başladı! Tek kuruş ödemeden Microsoft'un bu güzel hediyesinden kimler, nasıl faydalanabilecek?

Windows Vista'nın deneme sürümlerini kullanarak testlere tabi tutan yaklaşık 20.000 kişiden en az bir hata bildiriminde bulunanlara Microsoft, Windows Vista'yı ücretsiz dağıtmaya başladı. Dağıtılan sürümler, Windows Vista Business ya da Vista Ultimate. Bu iki işletim sisteminden hangisinin verileceği ise tamamen kullanıcıya bırakılmış durumda.

Microsoft şaşırttı!
Microsoft, şanslı kişilere hak ettikleri Windows Vista'yı internetten indirebilecekleri adresleri e-postayla bildirmeye başladı. Dağıtım, sadece e-postadaki link yoluyla yapılacak.

Büyüksün Microsoft!
Microsoft'un bu hamlesi, hata bildiren beta kullanıcılarını sevindirmiş durumda. Hata bulup da bildirmeyenlerse dövünmeye başlayabilirler. Çünkü şanslı kullanıcılar, yaklaşık 450 dolar civarında bir fiyattan satışa sunulması beklenen Vista Ultimate'e ücretsiz sahip olabilecekler.

Bilgi İçin: Microsoft
sensensen
Bit
Bit

Mesaj gönderen sensensen »

ben rengini ve çok kocaman olusunu begenmedim 9.10 gb ne o öle ....
bu hatadan sayılırmı
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4605 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

:D Bana sorulmus olsa ben hata derdim , ama ne yazikki Microsoft öyle düsünmeyecektir
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen editci »

Vista için kendine güvenen microsoft demekki önceki sürümlerden kendine ders çıkartmıs olmalı. bu demektirki biz su ana kadar kobay olarak XP kullandık:)