xp türkçelestirme

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
djhakan19
Bit
Bit

xp türkçelestirme

Mesaj gönderen djhakan19 »

ya benım dell dv 2000 laptop var ama ingilizce wındows home edıtıon kurulu bunu nasıl format atmadan tr dil paketini yukleyebılırım
xp yı yenıden kurmaya calıstım suruculerı taradıktan sonra harddısk bulunamadı dıyor
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

Senin ilk önce Xp'ye format atmayı öğrenmen gerek.Sanırım Forumumuzda veya başka yerlerde bununla ilgili açıklamalar var.Senin için biraz araştırma yapmak yeterli olacaktır...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

ingilizce Xp yi türkcelestiremezssiniz ,olabilirligini iddia eden yöntemlerin sonu hep formatla bitmistir , bastan hangi dilde Xp istiysorsaniz o sekilde kurmaniz en iyisi ayrica Format sondere basit bir islemdir
Kullanıcı avatarı
Arman
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen Arman »

Arkadaslar ben cok profi degilim ama bende ingilizce xp yi Türkcelestiren bir dil paketi var.Ben kendim sp olmayan xp yi kurup denedim.yaklasik %99 Türkce oldu daha sonrada updateleri Türkce olarak yaptim.sp1 ve sp2 falan hic bir sorun olmadi yaklasik 1 sene kullandim ve memnun kaldim.En güzel tarafi;ister Türkce ister Ingilizce kullanma gibi,iki sansiniz oluyor.Dedigim gibi ben profi degilim, benim bilgisayarda hic sorun yasamadim ve cok memnun kaldim,ama sizin bilgisayarda olusabilecek hatalarin sorumlulugu kendinize aittir.

Indirdiginiz dosyanin icindeki Kullanma Kilavuzunu yükleme yapmadan okuyun size yardimci olacaktir.Yükleme yaptiktan sonra bütün ayarlarinizi Türkce yapmayi unutmayin.
Yeni Türkce XPniz Hayirli Olsun..

Eger bendeki gibi sorunsuz kullanan arkadaslar olursa bir tesekkür eder artik.Hem diger yüklemek isteyen arkadaslara bilgi vermis olursunuz..

------(geçersiz link)------ 18780802/TR_XP.rar.html

Pass: www.sordum.net

SAYGILARIMLA
En son Arman tarafından 01 Mar 2007, 03:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Arman yazdı:Arkadaslar ben cok profi degilim
Merak etmeyin aramizda cok Profiler yok zaaten , bizler kendimzi sadece merakli olarak niteliyoruz , cünkü profesyoneller parasiz , hickimseye yardim etmez , ayrica , Pc dergilerinin Forumlari dahil , hicbiryerde profesyonelleri göremezssiniz, dedimya onlar forum acmaz , acsa bile , üyelik icin bile para isterler :D
Kullanıcı avatarı
Arman
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen Arman »

''can dostt'' arkadasimizin istegi üzerine calismayan link yenilendi

SAYGILARIMLA
Kullanıcı avatarı
bambucya77
Kilobyte3
Kilobyte3

Windows XP Multilingual User Interface Pack İngilizce XP yi

Mesaj gönderen bambucya77 »

Makinanızda kurulu olan ingilizce xp yi formatlamadan Türkçe yapabilirsiniz..

Resim

programı çlaıstırdıktan sonra Accept License Agrement' isaretleyip Continue tusuna basıyoruz.

Resim

English seçili geliyor biz Türkçe'yi seçip Select language kısmından da Turkish'i seçiyoruz.Ok deyip kurulumu baslatıyoruz. gerisini program kendi hallediyor.

Programı bir arkadasımdan aldım. Kendim deneme fırsatım olmadı ama arkadasım bana çalıstıgını söyledi. Programı kurarken dikkatli olmakta fayda var. Önemli bilgilerinizi yedekelemeyi unutmayın...

Dosya Linki:

download

rar sifresi yoktur.

alintidir denemedim
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Re: Windows XP Multilingual User Interface Pack İngilizce XP

Mesaj gönderen Kripteks® »

çekiyorum abi hadi hayırlısı tsk ederim paylasım için..

Saygıalrımla