Bir Kutu Yaşam

Web tasarım, Web Programlama ve script dilleri konuları buraya
Kullanıcı avatarı
jackPot
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen jackPot »

gercekten güzel logolar. ben de merak ettim programi
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

arkadaslar photoshopun gözünü seveyim birde logo studio yu unutmamak lazım AAA logoda var tabiki....ama benim fikrim logo programları bir ise yaramıyor sadece size akıl veriyor... Gerisini photoshopla yapıyorum... fontlar falan da cabası...seviyorum birilerine yardımcı olmayı
Kullanıcı avatarı
armorking
Megabyte1
Megabyte1

Mesaj gönderen armorking »

bende bir seyler eklemek isterdim dogrusu.ama bilgisayarımdan çok uzaktayım :(
Kullanıcı avatarı
Erdeala
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen Erdeala »

Valla abicim cok logo yaparak bence burakcım hayal gucunu dagıtıyorsun bir tane düsün yap ve üstünde estetiklestir bu benim tavsiyemdir.

Bu arada ben iyi bir ptohoshopcuyum ama kendi sirketim için logomu 8 ayda cıkarabıldım logo isi cok zordur elina saglık burakcım:)
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

öylede kısa zamanda sadece yardımcı olabilmek için yapmıstım. normalde bende logo tasarlıyorum dedigin kadar uzun sürmüyor benimkiler 3-4 ay içerisinde çıkarıyorum istedikleri gibi bir logo.. onuda satıyorum dogrusu bende bu sekilde geçimimi saglıyorum...ama burada en azından karsıdaki insana bir fikir verir açısından hazır logo programları kullanarak insanların islerini fazlasıyla görebilecek logolar hazırlıyorum...bunlar üzerinde tabiki oynama yapılabilir...önemli olan bir fikir belirtmesi
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

ayrıca yeni açılan firmalar ve hatta bazı üniversiteler dahil olmak üzere logo yaptım..yok begenmedik yok söyle dediler altlarına sadece bir yıldız koymuslar yada bir çizgi atmıslar patentini kendilerine almıslar...bu tip seylerde çogunlukta oluyor...sevgili Duygu Hanım acilen bir logoya ihtiyacım var dedi..bende kırmak istemedim...elimden geldigince ders aralarında bir seyler hazırlamaya çalıstım
Kullanıcı avatarı
NetQurd
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen NetQurd »

ya madem böle bisi var dostum benim için de hazırlarmısın bi tane..?
Kullanıcı avatarı
deniz6nda
Bit
Bit

Mesaj gönderen deniz6nda »

evet logaların güzel olmus emegine saglık
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

NetQurd yazdı:ya madem böle bisi var dostum benim için de hazırlarmısın bi tane..?
tabi nasıl bir sey istiyorsunuz elimden geldigince yardımcı olmaya çalısırım
deniz6nda yazdı:evet logaların güzel olmus emegine saglık
çok tesekkürler sevgili deniz6nda. bu logolar acil oalrak hazırlandıgı için bazılarında çok basit olmus olabilir sadece 1 saatlik arada ancak bu kadar çıkıyor