ghost (internet kafeciler icin) hizli kafe pc si kurma

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
szarex
Byte1
Byte1
İletişim:

ghost (internet kafeciler icin) hizli kafe pc si kurma

Mesaj gönderen szarex »

in ternet kafecilerin en buyuk sorunu bi blilgisayari kurmaktir oyun chat programi falan filan vb. buda cok uzun surer ya agdan cekerler oyunu tabi oda calisirsa bir cok oyun calismaz ama.bu program isinizi cok kisa surede bitirmenize yardimci oalcak emin olun ben cunku hep bole ediyorum cunku bir makina bana 8 saate mal oluyor. bir makinayi 4 4 luk kurun sonrasi kolay.
simdi bu progreami nasil kullanacaz bize ilk once bi autorun lu bi windows 98 cd si lazim bunun icine isterseniz ilave edebilirsiniz yada
bi ayri cd yede cekebilrsiniz .cunku isimiz msdos da olacak windows tabaninda bi islem yapmicaz. eger elinizde norton 2003 cdsi varsa onun icindede bu dosya mevcut onuda kullana bilirsiniz bilgisayari ilk once 98 cd ile baslatin.
karsiniza bazi noktalar ciakcaktir cd romla baslat sonra bilgisayari cd rom destegi ile baslat diye 2 secenegi sececeksiniz
buraya kadar gelidysek karsimiza A:\ cikacaktir d: diyer d surucusune gecin( cd rom bu) burda 98 cd sini cikarin ce ghost cdnizi takin
dir dedikten sonra ghost klasorunun bulun cd ghost diyin icine girmek icin klasorun sonra sadece ghostyazin
ghost programi suan calismaya basladi sadece cikan her butona enter tusuna basin baska bi isleme gerek yok en sonunda enter bi islem yapmaz hale gelene kadar basin son olarak alt+o tusu ile hdd kopyalamaya basliyabilirsiniz.

NOT(MUHAKKAK OKUYUN)
BU PROGRAMI KULLLANMADAN OCE HDD LERİN JUMPER AYARİNİ YAPİN SAGLAM OLAN HDD YANİ YAPİLANDİRDİGİNİZ UZUN SURE EMEK VERİDİGİNİZ HDD DEN BİLGİSAYAR ACİLİYORMU BUNLARA BAKIN VE BİLGİSAYAR DONANİMİ OZELLİKLE ANAKART CHİPSETLERİ AYNİMİ (EN BUYUK SORUN BURDA CİKİYOR BAZEN ACMAMA YAPABİLİYOR GENELDE AYNİ OLURSA DAHA İYİ OLUR ) EGER YAPTİGİNİZ UZUN SURE EMEK VERDİGİNİZ HDD ACİLDİYSA MAKINANIZ TAMAM DEMEKTİR SİMDİ 98 CD SİNİ TAKIN VE GHOST A BASLAYIN
simdi arkadaslar diceksinizki bunu windowsda yapamazmiyiz c nin ghostunu alamazmiyiz alirsiniz alinmaz diye birsey yok ama bunu 1 makina icin yaparsiniz ve her zman ugrasirsiniz bu sekilde ve benim anlattigim yolda ise yaklasik en iyi mainanizi alin derim yaparken cunku hdd kopyalamasi 1800 mb\dk olarak deisyor satalarda ise 800-900mb\dk gibi bi fark oluyor yani bi hdd kopyalak size 25 dk gibi bi sureye mal oluyor tum oyunlari kurulmus tum suruculeri tanitilmis herseyi hazir sadece yapacaginiz islem agdaki adini ve ip adresi el ile yapilandirilmis ise ip adresini degistirmek. ben elimden geldigi kadariyla anlattim daha falza bilgi icin burak dalkirada sorabilirsiniz.kolay gelsin.... :wink: :wink:

download linki :

------(geçersiz link)------ 15965653/Ghost.rar.html
Elegance
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen Elegance »

sadece internet kafelerde deil kendi pc"nizdede kullanabilirsiniz. format atmak zorunda kalip silinmesini istemediginiz dosyalar oldugunda birebir bi program..