AIO [Hepsi Bir Arada] Free Yazılım Anlatımı

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

AIO [Hepsi Bir Arada] Free Yazılım Anlatımı

Mesaj gönderen trwe » 17 Nis 2018, 05:12

Merhabalar

Bugünlerde biraz moralim bozuk,neden bozuk olmasın....!Bütün olumsuzluklar üst üstte gelmekte....

1.Bir yakınım (Teyzemin Kızı) Kolon Kanserinden hastanede yatmakta....Artık son aşamaya gelmiş durumda kanser bitiriyor kadının bedenini....Şimdi bugün akşam aldığım haberde kanser Böbreklere sıçramış,bağışıklık sistemi yoğun kemoterapi ve ilaç kullanımı nedeni ile neredeyse bitmiş durumda...Bu beni baya üzdü.Çünkü kendisi beni büyüten "annelerimden 2.sidir." Bende çok hakkı vardır.İnanın bana forum üyeleri içim öyle yanıyor ki anlatamam gözümden yaşlar eksik olmadı bu sunumu hazırlarken....
2.İşsizlik belimi büküyor.Düşün düşün düşün.... Nereye kadar....!Bir gün aklımı oynatmaktan korkuyorum.....(tabii parasızlık ve geçim sıkıntısı....buna eşlik ediyor....) Tam bu ruh halinde iken bugün mensubu olduğum Meslek Odasından (Maden Müh.) bana bir eposta geldi.E-Posta da önümüzdeki hafta İstanbul'da Tekne Gezintisi yapılacakmış ....! TAM ANLAMI İLE ÇİLEDEN ÇIKTIM.....! Ve odaya zehir zemberek yüklendim.Gönderdiğim mesaj aşağıdadır.

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz....! Ülke fakur-u zillet içinde bitap düşmüş,%13 işsizlik oranı almış başını yürümüş,bu oranın %2'sinden fazlası mezun mühendis grubu.....Siz üzerinize düşen görevi tam anlamıyla yerine getirdiğiniz mi? de tekne gezintisi yapıyorsunuz.Yazıklar olsun size.... Sizi çok şiddetli KINIYORUM.

"Biri yer,biri bakar; Kıyamet Bundan Kopar" sözü bu olsa gerek.....Zengin Mühendisler tekne gezintisinde,fakir mühendisler kaldırım mühendisliği yapmakta.....Sizin bugün T.C.Hükümetinden hiçbir farkınız yok.Hükümet de duyarsız sizde....

M. AYDEMİR
MADEN MÜHENDİSİ

Kusura bakmayın çok doluyum,hırsımı boşaltacak bir şeylerle meşgul olayım dedim bu konuyu hazırladım.Umarım yararlı olur....

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

İndirme Linki;

http://www.mediafire.com/file/jqcw1mot7 ... izCare.exe

TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: AIO[Hepsi Bir Arada] Free Yazılım Anlatımı

Mesaj gönderen velociraptor » 17 Nis 2018, 13:54

Öncelikle büyük geçmiş olsun , Türkiye GDO deneyi yapılan 7 ülkeden biri bunu aşağıdaki kitaptan ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz
viewtopic.php?f=156&t=204531
Eğer Türkiyede gıda adı altında nasıl zehirleniyoruz merakeden varsa aşağıdaki kitabı okusun
viewtopic.php?f=156&t=206157

GDO , Dünya nüfusunu azaltma projesinin bir parçasıdır. Dikkat ederseniz Hükümet durmadan Hastane açmaktadır acaba neden ? neye hazırlıktır bu ? Aytunç Altından Ölümünden önceki birkaç ay zarfında katıldığı bir programda Sulara bile renksiz kokusuz bir madde katılıyor laboratuvarda bile tespit edilemiyor demişti bunu açıkladıktan sonra 3 ay yaşayamadı ve öldürüldü. Artık her ailede bir kanser hastası oldu bunun sorumluları yani kanserden ölenlerin Katilleri bellidir , birgün Tüm bunların hesabını bunların burunlarından fitil fitil getirecek birileri çıkacaktır.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
cankusa
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen cankusa » 17 Nis 2018, 16:29

Geçmişolsun kardeşim

Kullanıcı avatarı
HaYTo
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen HaYTo » 17 Nis 2018, 20:47

bu uygulama kendı websitesinde yok gelıstırmeyı bırakmıslar veya baska bır ıs var
Steam : http://steamcommunity.com/id/HaYTo
Youtube : https://www.youtube.com/haytokoraz

Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

Mesaj gönderen trwe » 18 Nis 2018, 02:00

Öncelikle büyük geçmiş olsun , Türkiye GDO deneyi yapılan 7 ülkeden biri bunu aşağıdaki kitaptan ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz
viewtopic.php?f=156&t=204531
Eğer Türkiyede gıda adı altında nasıl zehirleniyoruz merakeden varsa aşağıdaki kitabı okusun
viewtopic.php?f=156&t=206157

GDO , Dünya nüfusunu azaltma projesinin bir parçasıdır. Dikkat ederseniz Hükümet durmadan Hastane açmaktadır acaba neden ? neye hazırlıktır bu ? Aytunç Altından Ölümünden önceki birkaç ay zarfında katıldığı bir programda Sulara bile renksiz kokusuz bir madde katılıyor laboratuvarda bile tespit edilemiyor demişti bunu açıkladıktan sonra 3 ay yaşayamadı ve öldürüldü. Artık her ailede bir kanser hastası oldu bunun sorumluları yani kanserden ölenlerin Katilleri bellidir , birgün Tüm bunların hesabını bunların burunlarından fitil fitil getirecek birileri çıkacaktır.
1.Siz/sizler sağ olun...! Allah (c.c) ne düşmanımın ne de dostlarımın başına bu kanser belasını musallat etmesin......
2.Evet GDO (Genetiği Değiştirilmiş Gıdalar) hakkında baya bir döküman sahibi olup admin tarafından sulunan içerikleri ilk fırsat da kitapçılarda arayacağım.
3.Bu işlerle uğraşanlar birgün kendi oluşturdukları buhranın içinde yok olacaktır.Zira Allah(c.c) bütün tuzakları boşa çıkartan yegane tek güçtür.
Geçmişolsun kardeşim
Sağ ol Cankusa.... Bir anda boşaldım.Stress çok kötü bir şey ..... İnsanı halden hale sokuyor....
gönderen HaYTo » 17 Nis 2018, 20:47
bu uygulama kendı websitesinde yok gelıstırmeyı bırakmıslar veya baska bır ıs var
Yazılımın geliştirmesi geçen durduruldu.Nedeni iki yazılım geliştirmeci kardeşin arasında çıkan parasal tartışma...Yazılımın fikir geliştirici bir bayan olan Maria Gunstavlova.....Ben bu yazılımı v2.00 beri takip ederim bendeki arşivdeki bunun bir sürü alt sürümü mevcut....Yani yazılım içinde gizli bir kod yok.Sanal alemde bu tür temiz hepsi bir arada yazılımların sayısı bir elin parmaklarını geçmez.Vaktin varken bu yazılımı arşivine kat.Malum hiçbir link sonsuza kadar sağlam kalamaz....Eğer illa bir şüphen varsa kullandığın bir antivirüs yazılımına taratabilirrsin.

TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!