Flash diskte koruma var

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
bynec
Bit
Bit

Flash diskte koruma var

Mesaj gönderen bynec »

Arkadaşlar Emeğiniz için teşekkürler elimde 16 gb Flashdisk var ,bu diskin içerisine girebiliyorum ancak içindeki
dosyalara müdahale edemediğim gibi (Silme,Ekleme vb) Biçimledirme de yapamıyorum "Yazılım Korunması var"
uyarısı yapıyor internette bulabildiğim hertürlü yöntemi denememe rağmen çare bulamadım etkin ve kesin çaresi
olan, başına gelipte sorunu çözen varsa lütfen yardımcı olsun(At,Kır gibi şeyler olmasın).....
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4643 kez

Re: Flash diskte koruma var

Mesaj gönderen velociraptor »

Bazı flash disklerde firmanın ürettiği özel koruma yöntemleri olabiliyor , eğer böyle birşey varsa sitesinden bunun nasıl aşılacağı konusunda bilgi edinebilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen ney_bey »

bynec yazdı:(At,Kır gibi şeyler olmasın).....
markasını yazarsanız sanırsam sonuca daha çabuk ulaşabiliriz

öncelikle hoşgeldiniz ,,
lütfen sordum.net i diğer forumlarla karıstırmayınız zira burda saçma sapan çözüm cümleleri göremezsiniz
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

flash belleğe Firmware yükleme esnasında yapılıyor bu.
Her belleğin üreticisine özel programlar var bunlarla böyle işlemler yapabiliyorsun. Her ne kadar kendim böyle bir işlemi denemesem de yapanlar var. Hatta flash belleği cd-rom olarak bile gösterebiliyorsun. Fakat bunlar çok riskli bir işlem flash bellği kullanılamaz hale getirebilirsin. Hele ki bu konuda hiç tecrüben yoksa.