cd ye muzik nasil yuklerim?

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
canxdostt
Byte4
Byte4

cd ye muzik nasil yuklerim?

Mesaj gönderen canxdostt »

arkadaslar benim pc deki sarkilari cd ye yukleyip araba teybinde nasil dinleye bilirim (mp3 degil normal muzik cd si olarak yuklemek istiyorum)
Kullanıcı avatarı
feyizz
Kilobyte1
Kilobyte1

Re: cd ye muzik nasil yuklerim?

Mesaj gönderen feyizz »

Öncelikle niyet önemli "Niyet ettim niyet eyledim araba için audio cd yapmaya yanlız mp-3 degil :D"

Saka saka..

Neronun hangi sürümünü kullanıyorsun bilmiyorum ama

nero-7.0.1.4-tr sürümünde bu sekilde olusturabilirsin gayet kolay

Resim

kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
canxdostt
Byte4
Byte4

burdan yaptim ama cd bosa gitti arabada dinleyemedim baska bir program varmi bildigin
Kullanıcı avatarı
ilkeryilmaz
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen ilkeryilmaz »

benim bildigim kadarıyla arabalarda track sarkı dinleniyo track mi senin cektiklerin
Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte2
Megabyte2
Teşekkür etti: 53 kez

Mesaj gönderen Ensatech »

CD leri düsük hızda yazmaya özen götserin hele araba gibi sarsıntılı ortam için 8X önerimdir, CD-RW leri okuyamazlar. parçalar arası duraklama yok isaretli olsun.

Kolay gelsin...
Kullanıcı avatarı
canxdostt
Byte4
Byte4

anladim ama ben baska cd yazma programi ariyorum birde onunla denicem
Kullanıcı avatarı
feyizz
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen feyizz »

Resim

Tanıtım:
McFunSoft Audio Studio, çok popüler ses biçimlerini destekleyen, müzik üretimi için mükemmel ve profesyonel bir ses stüdyosu yazılımıdır. Yazılımın içerisinde ayrıca ses editör bölümüde bulunmaktadır. Yazılım, bir ses dosyasını düzenlemek için görsel olarak size izin veren, kullanımı kolay bir arayüz saglamaktadır. Sanal ortamdan herhangi bir biçimde sesleri kaydetmek, ses biçimlerini CD'ye yazabilmek, DVD, VCD veya transfer edebildiginiz, gelismis ses editör sarkılarını ve kendi müziginizi olusturmak için tasarlanmıs profesyonel ve komple bir yazılımdır. Yaptıgınız kayıtları istediginiz bir çok dosya biçiminde kaydedebilileceginiz, parça bilgileri, albüm, sanatçı adı, yayın yılı ve diger bilgileri kendi isteginize göre düzenleyebilileceginiz ses montaj teknolojisini kullanıcılar için ev bilgisayar ortamına tasıyan güçlü bir yazılımdır.

Yazılım, en çok kullanılan ses düzenlemesi teknolojilerinin tamamını içermektedir. Verimli, ses düzenlemesinin her biçimini desteklemektedir. Ses verilerini ve ses düzeyini sürekli olarak incelemekte ve düzenlemektedir. Destekledigi ses biçimleri arasında; WAW, MP3, WMA, OGG, MP2, ALAW, GSM, DSP, ADPCM, ULAW, G.721, G.723, G.726, RAW ve VOX bulunmaktadır.

Günümüzde kullanıcılar artık bilinen ses dosyalarını dinlemek zorunda kalmamakta hatta kendi seslerini kaydedip albümlere ekleyebilmektedir. Herheangi bir ses dosyası üzerinde oynama yapabilmekte, bir veya birkaç sesi birbiri ile karıstırabilmektedirler. Film müziklerine kendi seslerini ekleyebilmekte, sonradan bunların düzenlemelerini yapmaktadırlar. Ancak tüm bu islemleri tek bir çatı altında toplayan yazılımlar ise nadir bulunmaktadır. Hele bunları yaptıktan sonra CD ortamına yazabilen yazılımlar ise yok denecek kadar azdır. Mevcut yazılımlar ise çogu islemleri tam olarak yapamamakta veya hepsini bir arada bulundurmamaktadırlar.

Yazılım, temelde yukarda bahsedilen islemleri yapmakla beraber, bir ses dosyasının seçilmis bölümüne filtre koymakta ve süzmektedir. Bir mikrofondan bir ses dosyasına veya diger giris cihazından bir ses dosyasına kayıt yapabilme olanagına sahiptir. Ses biçimlerini diger bir ses dosyasına dönüstürme yetenegine sahiptir.

Sesleri olusturun:
# Farklı formatlardaki isitsel dosyalar, WAV, mp3, MP2, WMA, Ogg, Vorbis, AIFF, MPC ve vb. ses biçimlerinden istenilen ses biçimi seçilerek ses dosyası olusturulabilmektedir.

Ses ve etkilere basvurun:
# Tüm ses ve etkileri filtrelemekte, ses düzenlemesinde ihtiyaç duyulan filtreleri saglamaktadır.

Sesi düzenleyin:
# Bütünüyle ses düzenlemesi seçmesini kapsayan gelismis etkiyle, istediginiz ses yolunu düzenleyebilmektedir.

Sesi kaydedin:
# Mikro telefondan, CD, Video veya isitebildiginiz herhangi bir sesi kaydedebilirsiniz.

Seslerinizi ayarlayın:
# Farklı kodlama bit hızlarında ses seçimi yapabilmektedir.

Cd ve mp3 diski yapın:
# Gerek MP3 ve gerekse Audio CD yapımı için CD yazma yazılımı mevcuttur. Bu yazılımdan faydalanarak kullanıcılar CD veya Audio CD yazabilmektedirler.

Sıkıstırma (Grabber):
# Yazılım sayesinde Audio CD'leri kolayca MP3 ses biçimine çevirebilirsiniz.

Ses bilgisini düzenleyin:
# Parça bilgileri, albüm, sanatçı adı, yayın yılı ve diger bilgileri düzenleyebilirsiniz.
İNDİR

Kod: Tümünü seç

http://www.video-convert-master.com/downloadserver/mcfunsoft/McFunSoftAudioStudio.exe
ALTERNATİF

[QUOTE=ThE_BoY;31280]ResimTanıtım:
McFunSoft Audio Studio, çok popüler ses biçimlerini destekleyen, müzik üretimi için mükemmel ve profesyonel bir ses stüdyosu yazılımıdır. Yazılımın içerisinde ayrıca ses editör bölümüde bulunmaktadır. Yazılım, bir ses dosyasını düzenlemek için görsel olarak size izin veren, kullanımı kolay bir arayüz saglamaktadır. Sanal ortamdan herhangi bir biçimde sesleri kaydetmek, ses biçimlerini CD'ye yazabilmek, DVD, VCD veya transfer edebildiginiz, gelismis ses editör sarkılarını ve kendi müziginizi olusturmak için tasarlanmıs profesyonel ve komple bir yazılımdır. Yaptıgınız kayıtları istediginiz bir çok dosya biçiminde kaydedebilileceginiz, parça bilgileri, albüm, sanatçı adı, yayın yılı ve diger bilgileri kendi isteginize göre düzenleyebilileceginiz ses montaj teknolojisini kullanıcılar için ev bilgisayar ort***** tasıyan güçlü bir yazılımdır.

Yazılım, en çok kullanılan ses düzenlemesi teknolojilerinin tamamını içermektedir. Verimli, ses düzenlemesinin her biçimini desteklemektedir. Ses verilerini ve ses düzeyini sürekli olarak incelemekte ve düzenlemektedir. Destekledigi ses biçimleri arasında; WAW, MP3, WMA, OGG, MP2, ALAW, GSM, DSP, ADPCM, ULAW, G.721, G.723, G.726, RAW ve VOX bulunmaktadır.

Günümüzde kullanıcılar artık bilinen ses dosyalarını dinlemek zorunda kalmamakta hatta kendi seslerini kaydedip albümlere ekleyebilmektedir. Herheangi bir ses dosyası üzerinde oynama yapabilmekte, bir veya birkaç sesi birbiri ile karıstırabilmektedirler. Film müziklerine kendi seslerini ekleyebilmekte, sonradan bunların düzenlemelerini yapmaktadırlar. Ancak tüm bu islemleri tek bir çatı altında toplayan yazılımlar ise nadir bulunmaktadır. Hele bunları yaptıktan sonra CD ort***** yazabilen yazılımlar ise yok denecek kadar azdır. Mevcut yazılımlar ise çogu islemleri tam olarak yapamamakta veya hepsini bir arada bulundurmamaktadırlar.

Yazılım, temelde yukarda bahsedilen islemleri yapmakla beraber, bir ses dosyasının seçilmis bölümüne filtre koymakta ve süzmektedir. Bir mikrofondan bir ses dosyasına veya diger giris cihazından bir ses dosyasına kayıt yapabilme olanagına sahiptir. Ses biçimlerini diger bir ses dosyasına dönüstürme yetenegine sahiptir.

Sesleri olusturun:
# Farklı formatlardaki isitsel dosyalar, WAV, mp3, MP2, WMA, Ogg, Vorbis, AIFF, MPC ve vb. ses biçimlerinden istenilen ses biçimi seçilerek ses dosyası olusturulabilmektedir.

Ses ve etkilere basvurun:
# Tüm ses ve etkileri filtrelemekte, ses düzenlemesinde ihtiyaç duyulan filtreleri saglamaktadır.

Sesi düzenleyin:
# Bütünüyle ses düzenlemesi seçmesini kapsayan gelismis etkiyle, istediginiz ses yolunu düzenleyebilmektedir.

Sesi kaydedin:
# Mikro telefondan, CD, Video veya isitebildiginiz herhangi bir sesi kaydedebilirsiniz.

Seslerinizi ayarlayın:
# Farklı kodlama bit hızlarında ses seçimi yapabilmektedir.

Cd ve mp3 diski yapın:
# Gerek MP3 ve gerekse Audio CD yapımı için CD yazma yazılımı mevcuttur. Bu yazılımdan faydalanarak kullanıcılar CD veya Audio CD yazabilmektedirler.

Sıkıstırma (Grabber):
# Yazılım sayesinde Audio CD'leri kolayca MP3 ses biçimine çevirebilirsiniz.

Ses bilgisini düzenleyin:
# Parça bilgileri, albüm, sanatçı adı, yayın yılı ve diger bilgileri düzenleyebilirsiniz.

Homepage - http://www.mcfunsoft.com/mas/

Size: 11.2 MB

Download Full

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/23785816/McFunSoft_Audio_Studio_6.7.0_Build_589.rar
kolay gelsin...
Kullanıcı avatarı
canxdostt
Byte4
Byte4

bu program isime cok yaricak tskler feyizz kardes
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

Arkadasım Audio Cd yapmak için Ek programlara bile gerek yok.Audio CD yapmak kadar kolay bisey yok.Bunu zaten Windows media player'la bile yapabilirsin...