Vista da Bizzat Denediğim Antivirus Ve Spyware Yazılımları

Xp nin takipçisi bu işletim sistemi hakkında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Vista da Bizzat Denediğim Antivirus Ve Spyware Yazılımları

Mesaj gönderen Kripteks® »

Arkadaslar herkeze yardımcı olacagını düsündügüm bir konu vistaya baslayanlar ve baslamak isteyenler için yararlı olacaktır bastan söyleyim norton 2007 vista beta yı kesinlikle çalıstıramadım aynı sekilde kaspersky 2006 vista compatieble c beta yı ve anti hacker programını da vistada kullanamadım tabi ki tek geçtigim virus programı olan mks_vir 2007 yi ve arcavir 2006 yı da ... microsoftun önerdigi Ca ez-trust f-secure antivirus windows one lıve care beta avast pro 4.7 vista vresion nod32 vista version ve suan karar kıldıgım panda antivirus 2007 beta çalısanlar suan panda kullanıyorum ve inanamasam da çokkk kuvvetli bir koruması var kefilim kurmak isteyen ler varsa spyware olarak spy emergnc 2006 spyware doctotr 4.xx ad aware-Se pro trend micro anti spyware ve spybot sd çalısanlar daha dorusu benim deneyipte olumlu sonuç aldıklarım zaten net te bulabilieceginiz vista ile ilgili uyumlu program lar listesi mevcut ben yinede yardımcı olabildiysem ne mutlu bana bu arada kullandıgım vista sürümü ultimate final rtm 6000 activasyon islemi yapılmıs full sürümdür tek eksigi ingilizce olması...saygılarımla
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4592 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

paylasimlariniz icin tesekürler