vista driver?

Xp nin takipçisi bu işletim sistemi hakkında bilgi paylaşım alanıdır.
tospa
Byte4
Byte4

vista driver?

Mesaj gönderen tospa » 22 Ara 2008, 23:20

merhaba arkadaşlar format attım bilgisayara fakat birşey dikkatımı çekti.. örn yonette "-" li aygıtları tanıtıp bilgisayarı çalışır hale getiririrz. fakat "+" şeklinde olan aygıta aygıt yazılımını guncelle dedigim zaman ve driver cd sini gosterttigim zaman microsoftun buldugu driver yerine başka bir marka driver atıyo firması şeklinde.. örn microsoft standart faresi yerine guncellemeden sonra synaptics gibi.. sormak istedigim bilgisayarın saglıgı ve performansı için hangisi daha yararlıdır formattan sonra bulunan driverlar bırakılmalımı yoksa çalışır oldukları halde guncellenmelimidirler? teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Re: vista driver?

Mesaj gönderen Kripteks® » 22 Ara 2008, 23:25

kısaca formattan sonra vistanın kurduğu driverları güncellemek en mantıklısı

ancak bu güncelleme fare klavye vs için değil

çok iyi yğksek klavye fare setin varsa güncelle logitech microsoft vs gibi ancak diğer türlü için farketmez

tabiki şahsen ben

vista otomatik olarak ses kartımı ekran kartımı webcamimi güncellesede ben kendi sitelerinden indirdiğim son driverları yüklüyorum daha kapsamlı ve özellikleri ile kullanabilmek için....

microsoft sadece driver dosyasını güncelliyor ek özellikleri kurmuyor

tospa
Byte4
Byte4

Re: vista driver?

Mesaj gönderen tospa » 22 Ara 2008, 23:36

evet çok teşekkürler..şimdi şansa denedm usb olarak gordugu bir aygıtı guncelle dedim kamera çıktı .. microsoftta bulmuş fakat sadece + aygıtı kullandırtmıyor. teşekkürler yardım için..