Bayanların kuaför sonrası saç sorunları

Bayan üyelerimiz için ayrılmış bölümdür
Cevapla
hakkii
Bit
Bit
Mesajlar: 7
Kayıt: 11 Nis 2018, 19:18

Bayanların kuaför sonrası saç sorunları

Mesaj gönderen hakkii » 25 Ağu 2018, 17:25

Kuaför Sonrası Karşılaşılan Saç Sorunları

Toplumumuzda kuaför bilinci her geçen gün biraz daha artmaktadır. Kadın veya erkek farketmeksizin, günlük, gayet sıradan hayat akışlarında bile kuaför hizmeti alma konusunda gayet aktif davranmaktadırlar. Kuaför olayının bu kadar çok yayılması ile birlikte kaliteyi düşüren ve profesyonellikten uzak salonlar ile karşılaşma olasılığıda yükselmektedir.

Bu durum karşısında da özellikle saçlarınız konusunda bazı travmatik olaylar yaşamanız muhtemel olmaktadır. Kuaför Sonrasında Yaşanan Sorunlar konusunda en çok karşılaşılanlar; yanma, yıpranma ve yoğun işlem sonrasında ortaya çıkan büyüme sorunları olmaktadır. Bu tarz sorunların telafisi aşamasında bir çok çözüm yolu bulunabilmektedir ancak, önemli olan bu noktaya gelmeden önlemizini almak olmalıdır.

Bu yüzden de hizmet almak istediğiniz kuaför salonlarını seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Özellikle belli referans seviyesinde olan kuaför salonlarını tercih etmeniz, faydanıza olacaktır. Zira zarar görmüş saç telleriniz için oldukça fazla bakım kür ve yöntemler bulunsa da, bu saç tellerinin eski sağlıklı görünümğne kavuşması sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir.

Resim

Yıpranan Saçlar İçin Yapılan Uygulamalar
Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu kapsamda bir çok uygulama vardır. Evde yapılabilecek rutin bakım ve kürler sıklıkla tercih edilenlerdir. Ancak, belirli bir düzeyin üzerinde ortaya çıkan yıpranmalar konusunda mutlaka profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Üstelik bu yardımda ne kadar acele edilirse, alınacak sonuç o kadar memnun edici seviyede olacaktır.

Bu kapsamda saç simülasyonu bölümümüzdeki uzmanlarımız gerekli tüm aşamaları ve bilgilendirmeleri yapacaklardır. Özellikle besleyici, onarıcı ve canlandırıcı işlemler konusunda, siz değerli danışanlarımız için oldukça etkili çözüm yolları sunulmaktadır. Bu işlemlerde öncelikli olarak, saçın ihtiyacına yönelik uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamalarda, saç tellerinin gereksinimi olan çeşitli vitamin ve amino asitler uygun yöntemler ile saç derisinin bir alt tabakasına uygulanır.

Oldukça ince uçlu iğneler yardımı ile gerçekleştirilen bu enjekte işlemin, Mezoterapi yöntemi denilmektedir. Mezoterapi ile birlikte Prp tedaviside oldukça güzel sonuçlar ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. Bu uygulamalara ait seans sayısı veya süresi hakkında geçerli bilgi,saçınızın yıpranması ile doğru orantılı şekilde ilerleyecektir.

Daha fazlası için: https://www.aslitarcan.com/kadinlarda-sac-dolgusu.htmlKullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3
Mesajlar: 7263
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Türkiye Cumhuriyeti

Re: Bayanların kuaför sonrası saç sorunları

Mesaj gönderen trwe » 25 Ağu 2018, 19:44

herşeyin mutlaka bir çakması veya korsanı bulunur bu gayet doğal bir olgu.....
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!

Cevapla