Kadın vücutçular

Bayan üyelerimiz için ayrılmış bölümdür
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4594 kez

Kadın vücutçular

Mesaj gönderen velociraptor »

Resim

Resim

Resim

Resim

Diğer fotoğraflar için bakınız:
http://www.yoummisr.com/lady-bodybuilding-images/

Birgün Berlindeki fitness salonundayım tam olarak olmasada Salonda üstteki resimdekilere benzeyen 25 yaşlarında bir kız gördüm neyse ben Ogün omuz çalışacağımdan ağırlık kaldırmaya başladım derken son sete geçmeden önce dinlenmek istedim , genelde mesela 14 -15 defa 15 Kg lık ağırlıkları kaldırır sonra 2-3 dakika dinlenirsin , neyse salon çok büyük değil O vucutçu kız meğersem bitirmemi bekliyormuş çünkü diğer boşta Dambıl yok, bitirdinmi diye sordu ? ben son setim diye cevap verdim , neyse bitirince tamam diye kafamla işaret ettim , kız geldi Benim kullandığım Dambıllara beşer kilo daha taktı ve aynı benim yaptığım gibi Omuz çalışmaya başladı ben ŞOK tabii çünkü son sette zorlanmıştım ve kızda sıra beklediği için haliyle beni seyrediyordu benden sonra direkt her bir Dambıla 5 er Kg takıp başlaması bende moral falan bırakmadı , diyeceğim odurki bu işin hakkını veren bayanlar mevcut - haa yakışıyormu Bence HAYIR
Kullanıcı avatarı
GOG
Gigabyte3
Gigabyte3
Teşekkür etti: 9 kez
İletişim:

Re: Kadın vücutçular

Mesaj gönderen GOG »

abi herşey dozunda güzel bunlar çok abartı bay ve bayanda geçerli insan olarak spor şart ama bunlar insan değil artık bu hastalık gıbı bişey.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4594 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Katılıyorum , ve zaten MADDE (Protein tozu , Vitamin hapları ve creatin) almadan asla kas gelişmez - vakti zamanında Bunu öğrendikten sonra birkaç ay bu maddeleri aldım ve hemen farkedildi , gören vucut geliştirme sporu mu yapıyorsun demeye başlamıştı , Oysa öncesinde senelerdir haftanın 2-3 günü fitness solunundaydım , kimse spor yapıp yapmadığımı sormuyordu - lakin bu alınan şeylerin yan etkileri var O sebeple belki çok az kullanılabilir ama bu resimdekiler gibi olabilmek için iş sonunda iğnelere dönüyor , azı yarar çoğu zarar
Kullanıcı avatarı
tn82
Moderator
Moderator
Teşekkür etti: 45 kez

Mesaj gönderen tn82 »

vucüt geliştirme ne erkek ne de kadında yakışmıyor.