Hangouts

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
mahferer
Kilobyte2
Kilobyte2
Teşekkür etti: 4 kez

Hangouts

Mesaj gönderen mahferer »

https://play.google.com/store/apps/deta ... droid.talk

Muhtemelen bir çoğunuzun ANDROİD telefonunda olup da "amaaan bu da ne ya" dediğiniz ama acil durumlarda hayat kurtaran bir mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulamasıdır. Neden "hayat kurtarır".. WhatsApp ve Google Duo gibi telefon no veya sim kart olmasa da kullanılabilir. Zira sadece Google hesabı ile (gmail) etkinleştirilir.

Örnek senaryo ; Telefonunuz çalındı, bozuldu, vs vb.. Acilen çevrenizdeki birine ulaşmanız lazım.. Açın pc, girin Google, açın web hangouts, ister sesli, ister görüntülü aramanızı yapın.. Tek gereken karşı tarafın telefonunda gmail hesabı kayıtlı olsun ve hangouts olsun.. Bu sadece Skype ve Hangouts'da mümkün (bir de Viber ama artık Viber can çekişmekte)

Benim anlamadığım, Google bunun faydalarını neden yeterince anlatmıyor?! WhatsApp görüntülü görüşme başlamadan seneler önce ben yurt dışındaki arkadaşlarımla hangouts ile görüşüyordum. Üstelik bir Google servisi olduğu için Android'de gayet performanslı çalışıyor. Duo bile bunun yanında zayıf..

Geçen hafta kapatılacağı söylentileri çıktı, Google yalanladı. Umarım kapanmaz..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Hangouts

Mesaj gönderen velociraptor »

Hiç kullanmadım
Kullanıcı avatarı
orhankendi
Byte1
Byte1