Tenta Browser

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Cevapla
mahferer
Kilobyte1
Kilobyte1
Mesajlar: 210
Kayıt: 07 Ara 2016, 18:32
cinsiyet: Erkek
Konum: izmir

Tenta Browser

Mesaj gönderen mahferer » 10 Ara 2018, 23:34

https://play.google.com/store/apps/deta ... ta.android

Mükemmel gizlilik, güvenlik ve kolaylık tek tarayıcıda
Verilerinizi satmak yerine onları korur.

Tenta, eşsiz gizlilik ve güvenlik için dizayn edilmiş, tümleşik VPN barındıran, verileri tamamen şifreleyip onları koruyan yeni nesil bir internet tarayıcısıdır. Henüz beta aşamasındayız. Sizi bu özel ve şifrelenmiş tarayıcıyı test etmeye, beta kullanıcımız olmaya davet ediyoruz! İnanıyoruz ki; gizlilik tartışmasız herkesin hakkı ve herkes bilgiye yargısız, engelsiz ulaşabilmeli.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

☆ Tümleşik Gerçek VPN: Tenta, OpenVPN ™ protokolünü temel alan yerleşik bir VPN sunar. Daha az koruma sunan diğer tarayıcılara benzeyen bir proxy değildir.

☆ Reklam Engelleyici: Sizi yavaşlatan reklamları ve içerikleri otomatik olarak engelleme.

☆ QR Kod Okuyucusu Tarayıcıda QR kodlarını rahatlıkla tarayın.

☆ Smart Incognito™: Tarama geçmişinizi 100% korur ve gizler. Bu, gerçek Incognito moddur.

☆ Gizli ve Güvenli Tarama: Kurulum veya kayıt gerekli değildir. Tenta sizi bilgisayar korsanlarının, izleyicilerinin ve ISS'lerin meraklı gözlerinden uzak tutar. Havaalanları veya kafeler gibi kamusal WIFI şebekelerinde özellikle endişeye gerek duymadan göz atmanıza olanak sağlar.

☆ Şifreli Koruma: Tenta, şifrenizi AES-256 şifrelemeyle korur. Güvenliğiniz için herhangi bir sunucuda şifrenizin bir kopyasını saklamıyoruz. Destekleyen tüm cihazlarda parmak iziyle koruma da sağlar.

☆ Belli Bölgelerde Erişim Engeli olan Sitelere Ulaşın: Dünyadaki herhangi bir tarayıcıdan birden fazla yere aynı anda bağlanmayı kolaylaştırdık. Konumlar arasında geçiş yapmak için hızlıca kaydırın.

☆ Özel Taramanızı Çevrimiçi Tehditlerden Koruyun: Sadece siz Tenta'daki verilerinize ulaşabilirsiniz. Özel tarama verilerinizin şifrelenip şifrenizle kilitlendiğini bilerek mobil cihazınızı arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşırken düşünmeyin bile.

☆ Günlüğü Kaydetme Yok: Gizliliğiniz bizim önceliğimizdir. Göz atma verilerinizi kaydetmiyoruz ve trafik şifrelendiğinden Tenta da dahil olmak üzere hiçbir kimse web tarama geçmişinizi gözetleyemez.

☆ Özel Video İndirici: Videoları otomatik olarak algılar ve indirmeniz için yardımcı olur. Dosyaların hepsini şifrelenmiş özel bir klasöre kaydeder. Gelişmiş indirme yöneticisi ile, istediğiniz kadar dosyayı, duraklatın, indirmeye devam edin.

☆ Herzaman Premium Destek ile Kullanıma Hazır: Tenta varsayılan olarak anonim ve güvenli tarama olanağı sunan ücretsiz bir tarayıcıdır. Diğer tarayıcılardan farklı olarak, reklam vermiyoruz ve asla verilerinizi kaydetmeyecek ve/veya satmayacağız. Beta sürümü tamamen ücretsizdir. Tenta, ek güvenlik ve gizlilik özellikleri için şunları içeren bir premium hizmet sunacak:

• Sınırsız şifreli sunucu konumu
• Güvenli DNS ile TLS seçeneği olan özel DNS Sunucuları
• Öncelikli müşteri desteği
• Dahili gerçek VPN

Özet:
Tenta'yı kullanmak çok basittir. Kayıt olmanıza ve ya satın almanıza gerek yoktur! Sadece güvenli PIN kodunuzu oluşturun ve özel şifreli tarama deneyimini yaşayın. Veri ve geçmişinizi sadece özel erişim PIN arkasında tutmak birden çok şifreli yerlerden internet erişimi.

Sıkça Sorulan Sorular:

Zaten bir VPN uygulaması kullanıyorum Tenta'yı kurabilir miyim?
Sorun değil. Tenta tarayıcısı mevcut tüm VPN uygulamalarıyla uyumlu çalışıyor.

Parolamı nasıl sıfırlayabilirim?
Güvenlik nedeniyle, Tenta asla şifrelerinizi herhangi bir sunucumuzda saklamaz. Bu, şifrenizi geri alamayacağımız anlamına da gelebilir. Lütfen şifrenizi güvende tuttuğunuzdan ve kimseyle paylaşmadığınızdan emin olun.

Daha fazla ayrıntı ve eğitim için lütfen https://tenta.com adresine gidin. Müşterilerimizin fikirlerini duymak isteriz, bu nedenle hizmetimizi sürekli iyileştirebiliriz. Yorumlarınız veya sorularınız varsa, support@tenta.com adresine e-posta ile gönderinCevapla