Samsung Galaxy S8Plus Mesaj Hatası - Çözüldü

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Samsung Galaxy S8Plus Mesaj Hatası - Çözüldü

Mesaj gönderen seheryeli »

Selam sevgili arkadaşlar, Samsung Galaxy S8Plus kullanıyorum, tabiri caizse parmak atmadığım yeri kalmadı altından girip üstünden çıktım ama malesef yapamadım, ama bazen oluyor bazende olmuyor bu sarı kare içindeki mesaj bildirimleri denemek için kendime mesaj atıyorum önceleri oluyordu şimdi olmuyor, mesaj gelince hemen geldi bildirimi yanıp hemen sönüyor, dediğim gibi ne yaptımsa yapamadım nedenini bulamadım, denemek için başka adresten yolladım yine aynısı, mesajlar normal geliyor ama bildirim kırmızı işareti yok

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Re: Samsung Galaxy S8Plus Mesaj Hatası

bir göz attımda sadece bende değilmiş demekki, aynı sorun bir çok kişide var imiş

Resim
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Her cep telefonun içinde bir fabrika ayarlarına geri dönüş mekanizması olur.Belki bu hatayı bu şekilde ortadan kaldırabilir veya bu telefona özel yazılım güncellemesi ile de sorun aşılabilir.Ya da üçüncü parti bir mesajlaşma yazılımı telefonun varsayılan mesajlaşlama yazılımının yerini alabilir.Bütün bu durumlarda telefondaki rehberin yedeklenmesi gerekir.Benim bildiğim ve düşündüklerim bunlardır.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

evet, fabrika ayarlarına getirdim biraz düzelir gibi oldu yine aynısı oldu, daha önce neden aklıma gelmedi diye kendime kızdım çünkü teldeki tüm yüklediğiniz her şey gidiyor.. neyse bende (Samsung E-Mail'i) kaldırıp çöpün derinliklerine gömdüm, onun yerine (Microsoft Outlook) yükledim arkadaşların dikkatine belki benim gibi aynı hatayı yaşayan var ise. inanın kendi kendime denedim mesaj yollayıp inanın jet hızıyla anında ekrana bildiride mesajda geliyor

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Re: Samsung Galaxy S8Plus Mesaj Hatası - Çözüldü

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Bir de sorun halletmeyi pc de başardığınız zaman artık PC USTASI olacaksınız inşallah.... (bunu bir gün yapabileceğinizi biliyorum telefonda kendi sorunu halleden pc de sorun çözer)
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Re: Samsung Galaxy S8Plus Mesaj Hatası - Çözüldü

aslında çok seviyorum ve severim böyle sorunları halletmede kendi ayaklarım üzerinde durmayı.. pc ye oturduğum zman bir yerlerden kendime yeni bir şeyler bulmaya çalışırım, ama hata karışık olduğu zaman malesef çabuk usanıyorum