Galaxy S8Plus'a Zil sesi Eklemek

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Galaxy S8Plus'a Zil sesi Eklemek

Mesaj gönderen seheryeli »

Selam sevgili arkadaşlar, Samsung Galaxy S8Plusa dışarıdan ses eklemek istiyorum, ama orjinal seslerin olduğu dosyanın içine atmak istiyorum,mümkünmüdür acaba? google amcama müracat ettim ama bir bilgi bulamadım bilen var ise yardımınızı rica ediyorum, gördüğünüz gibi yüzlerce dosya var, kimbilir nerede?

Resim
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Re: Galaxy S8Plus'a Zil sesi Eklemek

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Bunun için yapılması gereken ise cihazın menü kısmından Ayarlar sekmesine giriniz, buradan da Ses ve titreşimler adlı kısma basınız.

Ses ve titreşimler menüsünün içinde karşınıza Zil sesi adlı kısım zaten çıkacak. Buna dokunarak hâli hazırda yer alan zil seslerini dinleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzda yer alan çeşitli ses dosyalarını da zil sesi olarak ekleyebilirsiniz.Bunun için yukarıda verilmiş resimdeki konumda bir dizin oluşturun ve dizinin adını ingilizce "com.Samsung Galaxy S8.++" yapınız ve bunun içine istediğiniz zil seslerini atınız pc ile....Bu kadar....

TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG

Resim
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Ek not:

Resim

Zil Sesi Yapma Ve Mp3 Kesme Android Programı

Hepimizin çok hoşuna giden ve çok uzun olduğu için telefonumuza "zil sesi" yapamadığımız MP3'ler vardır. Orijinal ismi ile "Ringtone Maker - MP3 Cutter" Google Play'deki Türkçe ismi ise "Zil sesi Kreatör & MP3 Kesici" olan bu Android uygulaması ile beğendiğiniz MP3 parçaların en güzel yerlerini alarak telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz.

"Zil Sesi Yapma Ve Mp3 Kesme Android Programı" sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde melodiler ortaya çıkarabileceksiniz. Boyutunun küçük olması ve kullanım amacı ile böyle bir Android yazılım arayanlar için oldukça kullanışlı bir programdır.

Zil Sesi Yapma Android Ve Mp3 Kesme Android Programını kullanabilmeniz için telefonunuzda kayıtlı müzik dosyaları olması gerekmektedir. Kayıt ettiğiniz ses dosyalarındaki fazlalıkları kesebilirsiniz. Uygulama milisaniye düzeyinde mükemmel kesimler yapabildiği gibi. MP3 formatı haricinde ki ses dosyalarında da kullanılabilmektedir.

Kullanılabilen Ses Formatları MP3, WAV, AAC, AMR, 3GPP, 3GP, M4A desteklemektedir. Bir ses dosyasının en güzel yerini kendinize göre ayarladınız diyelim. Bu ses dosyasını zil sesi, uyarı sesi, mesaj sesi gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız bu ses dosyasını arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Resim
Resim

İndirme:

Kod: Tümünü seç

https://www.cepapkindir.com/file/5603
Gereksinim:

Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.1.26
Tarih: 9 Ocak 2017

Kaynak Site:

Kod: Tümünü seç

https://www.cepapkindir.com/5010-zil-sesi-yapma-ve-mp3-kesme-android-programi.html
TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG

Resim
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli »

ah be sevgili hocam böyle bir cevap bekliyordum sizden :) o dediklerinizi biliyorum, ama fabrika ayarlarına gelince veya her hangi bir hata olunca hepsi gidiyor o buyurduklarınızın, bu arada maksat bir şeyler öğrenmek ve orjinal selerin hangi dosyada olduğunu bilip öğrenmekti.. neyse ilginize teşekür ediyorum saygılar