Ext2 Installable File System For Windows v1.11a

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4643 kez

Ext2 Installable File System For Windows v1.11a

Mesaj gönderen velociraptor »

Resim

Windows altında linux tabanlı işletim sistemlerinin kullandığı ext2/3 dosya sistemine sahip her cihazın içeriğini okumaya kullanmaya yarayan; windows'a entegre olabilen ücretsiz bir dosya sistemi sürücüsü. Bu sürücü vasıtasıyla Windows üzerinden Ext2 ve Ext3 bölümlerine ulaşabilirsiniz. ( Ubuntu Ext3 kullanmakta ) Neler yapılabilir ? Bu yazılım , Windows Nt4,2000,2003 ve Xp işletim sistemlerinin Ext2 / Ext3 bölümlerine okumasına ve yazmasına olanak tanır.Özellikle Windows ve Linux işletim sistemlerinin dual boot kullanıldığı durumlarda işinizi kolaylaştıracaktır

Sürücüyü kurduktan sonra bütün programlar Ext2/Ext3 bölümlerine ulaşabilir. Örneğin, dosya ve klasorler uygulamaların Dosya Aç panellerinde görülecektir. Dolayısıyla Ext2/Ext3 bölümlerinden dosya yada klasorleri Windows'a kopyalama zorunluluğunuz yoktur.

Dosyaları ve klasorleri okuyup yazabilir, adlarını değiştirebilir, yenilerini oluşturabilir, lokasyonlarını değiştirip gerekiyorsa silebilirsiniz.

IFS Drives Denetim Masası kontrol panelinde yer almaktadır (Klasik Görünüm). Atanmış bölüm harflerini bu aracı kullanarak değiştirebilirsiniz.
. karakteri ile başlayan dosya isimlerine sahip tüm dosyalar saklı olmayacaklar, diğer dosyalar gibi gösterileceklerdir.
Bazı dosyalara (soft linkler, pipe'ler, soketler vs.) erişim hakkınız yoktur.

Program Ekle/Kaldır panelinden sürücüyü kaldırabilirsiniz. Kaldırma yeniden başlatma gerektirecektir..

Download:

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/179772370/Ext2IFS_1_11a_OK_www.9FiX.coM_.rar.html
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Re: Ext2 Installable File System For Windows v1.11a

Mesaj gönderen Kripteks® »

kaliteli bir paylaşım teşekkürler hocam