Windows XP açılırken Administratorda açılıyor tardım lütfen

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Windows XP açılırken Administratorda açılıyor tardım lütfen

Mesaj gönderen seheryeli »

Selam Sevgili arkadaslar Windows XP yi açtıgım zaman Kendi adımla birlikte Administrator da beraber gözüküyor karsılama ekranında sade kendi adımın gözükmesini istiyorum nasıl yaparım bunu saygılar sunuyorum
En son seheryeli tarafından 02 Haz 2008, 22:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen Mendenn »

O hesaplar gizlenmis.
Adminisrator hesabı açıga çıkarmak için. Asagıdaki kodu not defterine yaz. isim.reg (isim yazan yere ne ister isen yaz) farklı kayıt et. sonunun (uzantısının) *.reg olmasına dikkat et..
sonra dosyayı çift tıkla yükle

Kod: Tümünü seç

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList]

"Administrator"=dword:00000001

Administrator hesabı Login ekranından kaldırmak yani Gizlemek için

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList]

"Administrator"=dword:00000000

Guest içinde

"Guest"=dword:00000001

Guest hesabı Login ekranından kaldırmak yani Gizlemek için

"Guest"=dword:00000000

tekrar gizlemek ister isen dword:00000001 yerleri dword:00000000 yapman yeterli..

yok ben yapamam der isen al sana dosya (dosyada degisilik yap ister isen sag tıkla düzenle yi seç)

------(geçersiz link)------ 119386712/__Gizli_olan_Administrator_hesab_n__ortaya___karma.rar

bunlarda olmaz ise 2. yol olarak

Bilgisayarımı sag tıkla --- Yönet --- Bilgisayar Yönetici Penceresinden --- Yerel kullanıcılar ve Gruplar --- User --- Administrator hesabını sag tıkla --- özelikler --- Devre Dısı bırak yap o kadar...

Resim
Resim