XP aktifleştirmede sorun çıkar mı??

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
loveme
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

XP aktifleştirmede sorun çıkar mı??

Mesaj gönderen loveme »

XP aktiflestirmede sorun çıkar mı??legal olmayan yollarla xp lisanslanmazsa bulunma ve tespit edilme ihtimali nedir????

İs yerlerini denetlemeye gelebilirler mi???Bunun için nasıl bir tedbir almalıyız?

Xp legal hale geldiginde program kırık olunca çalısmada bir sorun yasatır mı?Düzgün çalısmama,donanımsal sorular gibi

microsoft bunu ip lerle takip ediyor mu?

Net bilgim yok bilgilendirir misiniz??

Tesekkürlerimi sunarım
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: XP aktifleştirmede sorun çıkar mı??

Mesaj gönderen velociraptor »

loveme yazdı:XP aktiflestirmede sorun çıkar mı??legal olmayan yollarla xp lisanslanmazsa bulunma ve tespit edilme ihtimali nedir????
auto updateler aciksa aninda tesbit edilirsiniz , isyerlerine baskinlar bir ara vardi son durum nedir bilemiyorum , ama illagal yollarla xp lerinizi lisansli hale getirirseniz , bunu denetlemeye gelenler dahi anlamayacaktir :)
loveme
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

3 adımda xp aktivasyonu

Mesaj gönderen loveme »

3 adımda xp aktivasyonu ile yaptıgım ilaçlememden sonra badrol falan veriyorlar müsteri tespiti falan bu sorun olur diye düsünüyorum

illegal yolla yaparsam xp aktivasyonunu bu sefer kasadaki badrol nerede diyebilir....

Biraz bu isi kafaya taktım diyebilirim...

Normal bir sekilde xp lisanslasamda legal ya da illeagal yolla bu sefer de tespit edilir miyim????illegal yöntemle tespit edilir mi makinem
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

edilmez cünkü Microsoftun legallik kontrolünden ok aliyor , istediginiz updateleri falan yapabiliyorsunuz