XP yi yeniden kurduktan sonra tekrar aktive sorunu?

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

XP yi yeniden kurduktan sonra tekrar aktive sorunu?

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

XP`yi yeniden kurduktan sonra tekrar aktive etmek zorunda degilsiniz

Eger ayni donanima yeni XP'yi kuracaksaniz “” Windows\System32 “ dosyasinda bulunan “” wpa.dbl “” dosyasini saklayiniz ve kurulumdan sonra tekrar yükleyin iste XP güncellenmis oldu
Kullanıcı avatarı
samatya
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen samatya »

Asagidaki patch ile ayni isi görüyorsa eger senin verdigin verdigin yöntem daha kisa.

------(geçersiz link)------ 15562544/patch.rar.html
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

peerless maalesef ise yaramiyo ve samatya maalesef sizinkide yaramiyor
Kullanıcı avatarı
samatya
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen samatya »

Linkdeki Patch dosyasi eski forumda adminimin verdigi dosya idi ve bende ise yaradi ve halen onu kullaniyorum.Xp yi Aktive ettigi gibi güncelleme de yapiyor halen. Mesaji yazdigimda güncelleme yapiyordu.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Re: XP’yi yeniden kurduktan sonra tekrar aktive sorunu?

Mesaj gönderen uçs »

PeeRLeeSS yazdı:XP`yi yeniden kurduktan sonra tekrar aktive etmek zorunda degilsiniz

Eger ayni donanima yeni XP'yi kuracaksaniz “” Windows\System32 “ dosyasinda bulunan “” wpa.dbl “” dosyasini saklayiniz ve kurulumdan sonra tekrar yükleyin iste XP güncellenmis oldu
Bende ' wpa.dbl ' dosyasi yok.Windows kopya oldugu icin olabilir miü
Tesekkür ederim.. :ü:
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs »

Tamam buldum,tesekkür ederim.. :)
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

Arkadaslar ben bu yöntemi cok denedim ama olmadi malesef.hatta bu isi yapan özel programlarla da denedim yine olmadi.Dosyayi winxp yi güvenli modda baslatip ta system 32 klasörünün icine koyup yeniden baslattigimda yine olmuyor.Yemiyo yani.Windows Orjinal Windows XP Home Edition SP2 Sizce neden olmuyor oü PC'den Hicbis parca falan da degistirmedim aslinda ama olmuyor iste
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4592 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

wpa.dbl yi saklayip yeniden yüklemek yöntemi , hem almanca hemde ingilizce bircok kaynakta yeraliyor , fakat yeralmayan tek sey : Microsofttan yapilan her update den sonra sistemin degisiklige ugradigi ve eski yöntemlerin sadece ve sadece yama ve service packlar cikmadan önce ise yaradigi :
- Mesela güncel bir örnek vereyim : malumunuz www.freeilaçs.com dan birsey indirmeye kalktiginizda kaspersky cigligi basardi (Gecmis zaman kullandim cünkü artik öyle degil) son yamalar internet exploreri o hale getirdi ki artik zararli kodlar hemen iceriye dalamiyor , son yamalarin hepsini yükleyip deneyin, kisacasi : wpa.dbl yi yedekleyip geri yüklemek birzamanlar ise yariyor olabilir fakat günümüz icin hicbir gecerliligi kalmamistir (bizzat gecen sene tarafimdan denendi ve ise yaramadigi tesbit edilmisti) fakat dedigim gibi kimin sisteminde hangi yama var ve hangi yama bu yöntemi etkisiz kildi bu da belli degil
karakara
Bit
Bit

Mesaj gönderen karakara »

Samatya yazdı:Asagidaki patch ile ayni isi görüyorsa eger senin verdigin verdigin yöntem daha kisa.

------(geçersiz link)------ 15562544/patch.rar.html
Likten programi indiremedim. Saliri mi oldu acabaü
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

Hic bir sorun yok
gayet rahat iniyor...